Wielkie air show w egipskim kurorcie

Avex International Airshow

Przedstawiciele przemysłu lotniczego, miłośnicy samolotów, turyści i okoliczni mieszkańcy - wszyscy uczestniczyli w wielkiej lotniczej wystawie i air show, organizowanym na międzynarodowym lotnisku w Sharm el-Sheikh w Egipcie.

Avex International Airshow organizowane jest przez egipskie ministerstwo lotnictwa cywilnego. To czwarta edycja odbywającej się co dwa lata imprezy. Wydarzenie to pozwoliło w ostatnich latach przedstawić egipskie lotnictwo w pozytywnym świetle i stało się ważnym punktem w gospodarczym kalendarzu.

Lotniczy świat
Na wystawę zjechały lotnicze firmy z całego świata. W sumie w tegorocznej imprezie udział wzięło 85 wystawców.

Egypt Air, który jest głównym sponsorem show, zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia, w tym nowoczesne fotele samolotowe. Przedstawił również możliwości korzystania z internetu oraz telefonu komórkowego. – Pokazujemy nowy styl Egipt-Air. Prezentujemy nowe siedzenia przeznaczone dla klasy biznesowej, które mogą zamienić się w łóżko. Ponadto prezentujemy usługi dostępne w naszych samolotach, takie jak użycie telefonu komórkowego i Internetu. Wszystkie nasze nowe samoloty będą miały takie udogodnienia – powiedział przedstawiciel firmy Alaa Ashour.

Tegoroczna impreza odbywała się w dniach 7-10 listopada.

Obejrzyj materiał filmowy na stronie tvn24.


Źródło: tvn24
comments powered by Disqus