Przejdź do treści
Sylwester
Autor:
Marcin Ziółek

Chcesz polecieć w Nowy Rok za granicę? Zobacz, gdzie warto się wybrać

Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na spędzenie styczniowego urlopu za granicą. Wśród najpopularniejszych kierunków królują oczywiście ciepłe kraje, ale na liście nie brakuje też wielu europejskich stolic. Jeśli nie masz jeszcze żadnych planów na styczeń, być może warto przemyśleć zagraniczną podróż? Jak się okazuje, nie jest jeszcze za późno, a rezerwacji lotów oraz noclegów można dokonać w kilka minut!

Chcesz spędzić styczniowy urlop za granicą?

To już ostatni dzwonek, aby zdecydować o tym, gdzie konkretnie spędzi się styczniowy urlop. Możliwości jest wiele, w tym mnóstwo ofert last minute dotyczących zagranicznych podróży. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, ale zamiast zwlekać, należy jak najszybciej obrać konkretny kierunek i zaplanować wyprawę. Podpowiadamy, jak to zrobić, gdzie szukać najkorzystniejszych okazji, a także, w które miejsca najchętniej podróżują nasi rodacy.

Styczniowy urlop za granicą? Czemu nie!

Sylwester

Sylwestrowa noc i styczeń są wyjątkowe pod wieloma względami, dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ten okres w szampańskim nastroju, w gronie znajomych i najlepiej w jakimś pięknym miejscu. Nie jest tajemnicą, że to właśnie w tym okresie rośnie zainteresowanie wszelkiego typu podróżami, głównie do ciepłych krajów, ale nie tylko. Jedni biorą z tej okazji dłuższy urlop i planują wyjazd w taki sposób, aby pobyć za granicą jak najdłużej, inni natomiast lecą wyłącznie na sylwestra, witają Nowy Rok i wracają do kraju. Niezależnie od tego, jaką opcję się wybierze, możliwości jest wiele i aż żal z nich nie skorzystać. Tym bardziej, że obecnie rezerwacji można dokonać online, np. na stronie internetowego biura podróży eSky.pl i w kilka chwil zarezerwować  zarówno przelot, nocleg, ubezpieczenie, jak i bilety do okolicznych atrakcji.
 
Najpopularniejsze kierunki

Wiele zależy od tego, jakie wymagania oraz potrzeby ma sam podróżny, a więc czy zależy mu na spędzeniu styczniowego urlopu w cieplejszym klimacie, czy też w zimowym otoczeniu. W przypadku europejskich propozycji nie można nie wspomnieć o Paryżu, Berlinie, Pradze oraz Wiedniu, czyli miastach, do której dostaniemy się w niecałe dwie godziny i to lotem bezpośrednim. W tym kontekście warto sprawdzić tanie loty do Paryża i wielu innych europejskich lokalizacji. W przypadku chęci wybrania się w nieco dalszą podróż, można polecić przede wszystkim Dominikanę oraz Tajlandię. Klasykiem jeśli oczywiście także Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tym miejscu można dodać, że tanie loty do Dubaju znajdziecie także na eSky.pl, gdzie dostępne są oferty wszystkich działających w naszym kraju przewoźników. Chcąc odpocząć od zgiełku warto też rozważyć lot do Oslo czy Sztokholmu.

Sylwester_b

O czym jeszcze pamiętać?

Organizacja podróży za granicę nie kończy się oczywiście na rezerwacji lotu. Na szczeście, za pomocą narzędzi eSky.pl można kompleksowo zaplanować każdą tego typu wyprawę i to nawet na ostatnią chwilę. Poszukiwacze najatrakcyjniejszych ofert powinni zapoznać się z zakładką Okazje, gdzie można znaleźć dużą liczbę propozycji tanich lotów, w tym last minute. Poza samym połączeniem lotniczym należy zadbać o odpowiednie miejsce noclegowe. Nic jednak prostszego, ponieważ na eSky.pl dostępna jest baza 1,3 miliona obiektów na całym świecie, dlatego jest w czym wybierać! Przy okazji, warto też zaopatrzyć się w ubezpieczenie podróżne oraz ubezpieczenie rezygnacji z podróży, które zabezpieczą nas przed skutkami sytuacji, których nie dało się przewidzieć.


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Marcin Ziółek
Autor: Marcin Ziółek Pilot. Licencjonowany dyspozytor lotniczy. Specjalizuje się polskich i zagranicznych komunikatach prasowych. Zajmuje się reklamą na portalu. W redakcji od 2009 roku.

Nasze strony