Szkolenia dla przewoźników AOC

AN-2

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Unitedsky, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na szkolenia wynikające z obowiązujących przepisów dotyczących przewoźników lotniczych, w zakresie szkoleń załóg lotniczych organizuje kursy z przepisów EU OPS, JAR OPS 3 i HEMS.

Szkolenia organizowane są dla operatorów posiadających certyfikat AOC oraz podmiotów ubiegających się o certyfikat przewoźnika. Zakres szkoleń oprócz standardowych tematów dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji zleceniodawców. 1-2 dniowe szkolenia odbywają się w Ośrodku Unitedsky na lotnisku EPBC w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń można uzyskać pod numerem telefonu 501 409 787.

Serdecznie zapraszamy !
Unitedsky

Źródło: unitedsky.eu
comments powered by Disqus

Komentarze

Od września wchodzą w życie przepisy Part w miejsce obowiązującego EU OPS-1. Co prawda będzie okres przejściowy - słyszałem o 2 latach. Jednakże po co uczyć się czegoś, co zanika, zamiast robić szkolenie z tego co będzie i co trzeba będzie wdrożyć (dwa lata to wcale nie tak dużo, tym bardziej, że nikt nie rozpocznie certyfikacji wg nowych przepisów od razu po ich wejściu).

Nie będą to "rewolucyjne" zmiany wynikające ze zamiany przepisôw na Part. Z drugiej strony obowiązują EU OPS-y i zgodnie z nimi na dzień dzisiejszy operatorzy muszą prowadzić szkolenia personelu operacyjnego również w tym zakresie i jest to wymagane przez nadzór. Duzi przewoźnicy mają własne działy szkolenia i sporą część wymaganych przez EU OPS szkoleń prowadzą we własnym zakresie. Mali nie mają takich możliwości i to głównie dla nich jest skierowana oferta.