Przejdź do treści
Zarządzanie eksploatacją samolotów komunikacyjnych - spotkanie z firmą ALL4JETS (fot. Koło Naukowe Lotników)2
Źródło artykułu

Zarządzanie eksploatacją samolotów komunikacyjnych – kolejne spotkanie z firmą ALL4JETS

Koło Naukowe Lotników, działające na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej przy Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, zaprasza studentów na kolejne spotkanie z cyklu "Zarządzanie eksploatacją samolotów komunikacyjnych".

Tym razem, podczas spotkania z firmą ALL4JETS, zostanie poruszony temat zarządzania eksploatacją w kontekście balansu miedzy bankructwem a katastrofą.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. dlaczego samoloty nie są bezobsługowe oraz jak planować czynności obsługowe aby zapewnić zarówno bezpieczeństwo jak i wyniki finansowe firmy.

Na te i inne nurtujące pytania odpowiedzą przedstawiciele firmy ALL4JETS, zajmującej się eksploatacją samolotów komunikacyjnych.

Firma ALL4JETS powstała w 2013 roku jako certyfikowana Organizacja Szkoleniowa w zakresie obsługi technicznej statków powietrznych EASA Part-147. W 2014 roku postanowiła dalej rozwijać portfolio usług. ALL4JETS oferuje obecnie swoje usługi w różnych obszarach przemysłu lotniczego, takich jak szkolenia dla personelu obsługi technicznej oraz szkolenia dla inżynierów, pilotów i personelu pokładowego, usługi ciągłej zdatności do lotu, usługi obsługi statków powietrznych, modyfikacje statków powietrznych i doradztwo lotnicze.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 r. o godzinie 18:15, Budenek ITLiMS, na wydziale MEiL w Warszawie, przy ul. Nowowiejskiej 24.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony