Przejdź do treści
Źródło artykułu

Zaproszenie na BALTEXPO 2025, 23rd International Maritime and Military Fair. Gdańsk 7-9.10.2025

Wespół z organizatorami, zapraszamy na BALTEXPO 2025 do Gdańska w dniach 7-9 października 2025. Choć zasadniczo, targi poświęcone są zagadnieniom morskim, to sytuacja wojny hybrydowej w jakiej się znaleźliśmy wymusza zainteresowanie wśród społeczności lotniczej załogowej i bezzałogowej.

Jako, że od kilku lat zajmujemy się tematami związanymi z zakłócaniem sygnałów nawigacji satelitarnej, chcielibyśmy Was zaprosić na nasze stanowisko i prezentację, w której podzielimy się doświadczeniami i danymi które zebraliśmy w ostatnim czasie z sensorów naziemnych, lotniczych i morskich.

Pierwsze 20 osób które wypełnią poniższy formularz w poniedziałek 18 sierpnia 2025r. po godzinie 0900LMT (0700UTC), otrzymają bezpłatne wejściówki. Zapraszamy!

Nad Bałtykiem gęstnieje powietrze – dosłownie i w przenośni. Rosnące napięcia, zakłócenia sygnałów satelitarnych i ryzyko ataków na lotniczą i morską infrastrukturę krytyczną to nie abstrakcja, lecz codzienność, w której żyjemy. 7–9 października w Gdańsku odbędą się Międzynarodowe Targi Morskie i Militarne BALTEXPO 2025 – podczas których będzie można zapoznać się ze sposobami jak radzić sobie z atakami. Od nowoczesnych systemów obrony okrętów, przez podwodne drony i sensory wykrywające sabotaż, po rozwiązania wspierające bezpieczeństwo żeglugi morskiej, lotniczej i lądowej – to wszystko będzie można zobaczyć, przetestować i omówić z twórcami.

W centrum uwagi znajdą się technologie dual-use, zdolne służyć zarówno celom cywilnym, jak i wojskowym. Obok dyskusji o systemach reagowania na zakłócenia GNSS i ochronie infrastruktury krytycznej, goście będą mogli na żywo obejrzeć makiety, prototypy i działające egzemplarze nowoczesnych jednostek pływających, systemów łączności czy sprzętu ratunkowego. To nie będą zamknięte prezentacje dla wybranych – hale targowe staną się na trzy dni przestrzenią, gdzie innowacje są na wyciągnięcie ręki, a inżynierowie i operatorzy pokażą, jak ich sprzęt sprawdza się w praktyce.

9 października 2025, w otwartym dniu targów, odbędzie się Dzień Edukacji, Kariery i Pracy – przestrzeń spotkań wystawców z osobami, które chcą rozpocząć lub rozwijać karierę w sektorze morskim i militarnym. Organizatorzy spodziewają się około 3000 uczestników, w tym uczniów, studentów, absolwentów i specjalistów poszukujących nowych wyzwań. Program obejmuje Konkurs Talentów, w którym firmy mogą ufundować staże lub praktyki, sesje Job Dating – krótkie spotkania rekrutacyjne 1:1, oraz Job Wall, gdzie publikowane będą oferty pracy i staży. Ważnym elementem będzie też Strefa Doradców Zawodowych, gdzie uczestnicy skorzystają z indywidualnych konsultacji z ekspertami pomagającymi w określeniu predyspozycji, wyborze ścieżki kariery, przygotowaniu CV i listu motywacyjnego oraz zaplanowaniu rozwoju kompetencji. Spotkania będzie można umówić wcześniej lub odbyć spontanicznie w trakcie wydarzenia.

BALTEXPO 2025 to nie pokaz siły, ale forum, na którym mówi się wprost: stoimy na granicy nowej ery konfliktów hybrydowych. Obok światowych liderów przemysłu obronnego pojawią się polskie firmy, instytuty badawcze i uczelnie techniczne, które wspólnie zaprezentują rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo państw nadbałtyckich. Tu innowacje spotykają się z realnym doświadczeniem, a przygotowanie na kryzys zaczyna się od… dotknięcia technologii, która może go powstrzymać.

Gorąco zapraszamy. Pierwsze 20 osób które wypełnią poniższy formularz w poniedziałek 18 sierpnia 2025 po godzinie 0900 LMT (0700 UTC), otrzymają bezpłatne wejściówki na Międzynarodowe Targi Morskie i Militarne BALTEXPO 2025. 

Zapraszamy!

Moim głównym obszarem zainteresowań są
Reprezentuję
Zasady przetwarzania danych osobowych i regulamin konkursu

Wyrażam zgodę na przekazanie przez dlapilota.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, zebranych w celu realizacji konkursu do firmy Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. ul. Żaglowa 11.

Dlapilota.pl Sp. z o.o. zobowiązuje się do skasowania zebranych danych po zakończeniu konkursu. Firmy, nie będą wykorzystywały zebranych danych do celów innych niż przyznanie bezpłatnych wejściówek na BALTEXPO 2025 dla pierwszych 20 osób które wypełnią niniejszy formularz w dniu 18 sierpnia 2025 po godzinie 0900 LMT (0700 UTC).

Wyrażam zgodę na przekazanie przez dlapilota.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, zebranych w celu realizacji konkursu do firmy Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. ul. Żaglowa 11.

Dlapilota.pl Sp. z o.o. zobowiązuje się do skasowania zebranych danych po zakończeniu konkursu. Firmy, nie będą wykorzystywały zebranych danych do celów innych niż przyznanie bezpłatnych wejściówek na BALTEXPO 2025 dla pierwszych 20 osób które wypełnią niniejszy formularz w dniu 18 sierpnia 2025 po godzinie 0900 LMT (0700 UTC).

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony