Wesprzyj organizację Ogólnopolskiego Pikniku Paralotniowego CHMIELOTY 2021

Krasnostawski Piknik Paralotniowy CHMIELOTY (fot. Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe)

Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe od lat jest organizatorem Ogólnopolskiego Pikniku paralotniowo-lotniowego CHMIELOTY w Krasnymstawie.

Kto był to wie jaka jest atmosfera, kto nie był może być. Stowarzyszenie planuje zorganizowanie kolejnej edycji tej cyklicznej imprezy. Mają nadzieję, że będą mogli zaprosić wszystkich chętnych po raz kolejny na wspólne latanie po krasnostawskim niebie.

Jesteśmy grupą ludzi zakręconych inaczej, a od 2011 roku scaleni w Stowarzyszeniu KSP czyli Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe. Od 10 lat jesteśmy organizatorami pikniku paralotniowego o bardzo ciekawej i oryginalnej nazwie CHMIELOTY. Nazwa nie jest przypadkowa bo powstała od nazwy dożynek podczas których jest celebrowane święto chmielarzy i piwowarów a mowa oczywiście o Chmielakach – przypominają organizatorzy CHMIELOTÓW.

Nasz pierwszy piknik to skromne wydarzenia, które bardzo szybko przerodziło się w ogólnopolski zlot pilotów i wpisał się w coroczny kalendarz imprez lotniczych. Atakująca parada kilkudziesięciu pilotów z ryczącymi silnikami, lecących dumnie nad miastem podczas Chmielaków to widok, na który wszyscy czekają i którego nie da się zapomnieć. Kolorowe czasze paralotni wypełniają krasnostawskie niebo, gdzie z nutką zazdrości smakosze piwa przez chwilę oddają się marzeniom zadzierając głowy do góry... – wspominają członkowie Stowarzyszenia.

  

Nie ukrywamy, że sponsoring w dzisiejszych czasach to trudne zadanie i nie każdego na to stać więc pojawił się pomysł na zbiórkę funduszy na zrzutka.pl – informują.

Zbiórka, którą organizujemy będzie przeznaczona na tegoroczny piknik paralotniowy CHMIELOTY 2021. Jeżeli okazałoby się, że wszechobecnie nam panujący wirus pokrzyżuje plany i impreza zostanie odwołana cała zebrana kwota będzie przeznaczona na kolejną edycję pikniku – apelują o wsparcie organizacji imprezy organizatorzy CHMIELOTÓW.

Organizację tegorocznego pikniku paralotniowego CHMIELOTY 2021 można wesprzeć do 31.08.2021 r.

Więcej informacji na stronie www.zrzutka.pl

Źródło: zrzutka.pl
comments powered by Disqus