Przejdź do treści
Warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych w sezonie 2023 (fot. ULC)
Źródło artykułu

ULC: Warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych w sezonie 2023

Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, iż 13 kwietnia 2023 r. odbędą się otwarte wiosenne warsztaty poświęcone organizacji i prowadzeniu pokazów lotniczych w sezonie 2023. Warsztaty dedykowane są dla organizatorów pokazów lotniczych, wszystkich osób funkcyjnych zaangażowanych w organizację i prowadzenie pokazów lotniczych, a także pilotów biorących udział w pokazach lotniczych.

Warsztaty odbędą się na terenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, ul. Marcina Flisa 2 (I piętro, sala nad Bistro Flanders). Spotkanie będzie prowadzone wyłącznie w formie stacjonarnej.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem proszeni są o rejestrację do 11 kwietnia 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny (LINK)

Osoby biorące udział w warsztatach otrzymają stosowne zaświadczenie o uczestnictwie.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania tematów oraz problemów z obszaru pokazów lotniczych wartych omówienia, oraz zachęcają do zgłoszenia czynnego udziału w warsztatach i przedstawienia swojej prezentacji. Zgłoszenia oraz obszary problematyczne w zakresie pokazów lotniczych należy przesłać na adres mailowy: pokazy@ulc.gov.pl do 3 kwietnia 2023 r.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony