Przejdź do treści
Targi Lotnicze AVIATION EXPO 2022 (fot. targikielce.pl)
Autor:
malgorzata

Targi Lotnicze AVIATION EXPO już za dwa dni

Już za dwa dni po raz czwarty pasjonaci lotnictwa lekkiego będą mogli spotkać się podczas jedynego takiego wydarzenia w regionie.

Targi Lotnicze AVIATION EXPO, które odbędą się w dniach 17-18 września w Targach Kielce, to przede wszystkim możliwość zapoznania się na najnowszą ofertą samolotów lekkich, śmigłowców, wiropłatów oraz szerokiej gamy asortymentu przydatnego przy spełnianiu prawdopodobnie najwspanialszego z ludzkich marzeń – dryfowaniu w przestworzach.

Merytorycznie na Aviation Expo 2022

Targi Lotnicze organizowane w kieleckim ośrodku to nie tylko bogata ekspozycja sprzętu dla miłośników podniebnych podróży. Merytorycznym uzupełnieniem dla specjalistów będzie konferencja Technology and Law for Aviation.

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Wieczorek – eksperta prawa lotniczego, doradcę strategicznego Drone Alliance Europe zapowiada się niezwykle interesująco. Tematy jakie będą między innymi poruszane, z pewnością odpowiedzą na wiele pytań dotyczących pracy na nowoczesnych lotniskach. „Co to znaczy fuel efficiency w praktyce operacyjnej?”, „SAF - ekologiczne paliwa moda czy konieczność?”, „Nowoczesne podejście do zarządzania przestrzenią powietrzną” czy „Business jets na polskim rynku” – to tylko niektóre prelekcje, które będzie można usłyszeć.

Na konferencję Technology and Law for Aviation zapraszamy w pierwszym dniu Targów Aviation Expo – 17 września.

•  Program konferencji Technology and Law for Aviation

Kolejna konferencja Targów Lotniczych

Branża bezzałogowych statków powietrznych rozwija się na całym świecie bardzo dynamicznie. Właśnie dronom poświęcony będzie drugi dzień Targów Aviation Expo.

Tematy jakie będą poruszane podczas Global Drone Conference będą dotyczyły między innymi: zasad współdziałania dronów z innymi użytkownikami w przestrzeni, systemów antydronowych, dronów rewolucjonizujących pomiary w projektach budowlanych czy telemetrii.

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Wieczorek – eksperta prawa lotniczego, doradcę strategicznego Drone Alliance Europe.

Na Global Drone Conference zapraszamy w drugimdniu Targów Aviation Expo – 18 września.

Lotnisko w Masłowie zaprasza!

Goście Targów Lotniczych w weekend 17-18 września będą mogli bezpłatnie wylądować na lotnisku w podkieleckim Masłowie.

Tegoroczne Targi Aviation Expo będą podzielone na dwie przestrzenie. Część maszyn, tak jak w poprzednich latach, znajdzie się w hali Targów Kielce. Z kolei druga część, w tym maszyny, których do tej pory nie można było zobaczyć na targach lotniczych ze względu m. in. na ich gabaryty, będzie wystawiona na lotnisku w Masłowie. Idealnym rozwiązaniem dla wystawców i osób chcących odwiedzić wystawę przylatując własnym samolotem jest propozycja Aeroklubu Kieleckiego - przez dwa dni trwania targów będzie można na lotnisku w Masłowie wylądować bezpłatnie.

W sprawie lądowania prosimy o kontakt z  Grzegorzem Matysem, Aeroklub Kielecki – 517 188 335

Należy także wypełnić formularz – LINK


Przeczytaj również:
Niebo na wyciągnięcie ręki – zapowiedź Aviation Expo
Europejskie Forum Aeroklubów podczas AVIATION EXPO
Część targów AVIATION EXPO na lotnisku w Masłowie
Znamy datę kolejnej edycji AVIATION EXPO

FacebookTwitterWykop
Autor: malgorzata

Nasze strony