Przejdź do treści
Źródło artykułu

Straż Graniczna rekrutuje pilotów

Myślisz o ciekawej pracy? Biuro Lotnictwa Straży Granicznej rozpoczęło rekrutację kandydatów.

Straż Graniczna poszukuje m.in.: pilotów śmiglowcowych i samolotowych oraz mechaników smigłowcowych i samolotowych. Jeśli posiadasz kwalifikacje lub umiejętności szczególnie przydatne w Straży Granicznej, opisane szczegółowo na stronie Straży Granicznej: 

Więcej informacji: Nabór do słuzby w SG

Flota powietrzna Straży Granicznej jest obecnie jedną z najnowocześniejszych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem pionu lotniczego Biuro Lotnictwa Straży Granicznej poszukuje zarówno wśród funkcjonariuszy, jak i też wśród osób spoza formacji, pilotów, mechaników i specjalistów ds. zarządzania ciągłą zdatnością do lotu.

Obecnie statki powietrzne SG stacjonują w 4 wydziałach lotniczych na terenie Polski. Dodatkowo Lotnictwo SG posiada własną bazę, w której realizowane są obsługi eksploatowanych statków powietrznych. Personel Biura Lotnictwa Straży Granicznej składa się nie tylko z pilotów, ale też z mechaników obsługi, operatorów systemów pokładowych, specjalistów do spraw operacji lotniczych, specjalistów do spraw zarządzania ciągłą zdatnością do lotu statków powietrznych, specjalistów do spraw administracji i zaopatrzenia oraz kadry dowódczej.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony