Spotkanie z Michałem Kostką – stewardem z programu "No to lecę!"

Samolot na niebie (fot. freeimages.com)

Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza na spotkanie z Michałem Kostką – bohaterem programu "No to lecę!", stewardem, który postanowił zostać pilotem.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2021 r. Początek o godz. 17:00. Piątkowe spotkanie otwiera nowy cykl spotkań – ZAWÓD Z POLOTEM. To cykl seminariów otwartych, podczas których przedstawiona zostanie praca związana z szeroko pojętym lotnictwem. Przedstawione zostaną różne profesje i punkty widzenia.

Michał Kostka to człowiek, który dąży do spełniania swoich lotniczych marzeń. Podczas spotkania opowie na czym polega praca na pokładzie samolotu.

Gość piątkowego spotkania odpowie na pytania: Czy to możliwe być zawsze miłym i życzliwym oraz wypoczętym żyjąc "na walizkach"? W jakiej mierze można pozwolić sobie na zwiedzanie? Jak wygląda droga do zostania stewardem? Jakie są wyzwania podczas pracy na wysokości 10 000 m? Czy zdarzają się zabawne sytuacje podczas pracy? Jak wygląda proces szkolenia? Jak wygląda dyscyplina mundurowa?

Prowadzone będą także rozmowy o szkoleniu lotniczym na pilota.

Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy. Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza wszystkich Pasjonatów Lotnictwa. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL powstało z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Koło zajmuje się pogłębianiem wiedzy, rozwijaniem zainteresowań i umiejętności studentów w dziedzinach związanych z szeroko pojętym rynkiem lotniczym. Ma na celu zdobywanie, pogłębianie oraz rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej zarządzania w lotnictwie poprzez przeprowadzanie badań rynku lotniczego, współpracę z instytucjami działającymi na rynku lotniczym, portami lotniczymi oraz innymi kołami naukowymi w Polsce, a także poprzez udział i organizację krajowych oraz międzynarodowych projektów naukowych.

Źródło: Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL
comments powered by Disqus