Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk

Jeszcze nie do końca opadły emocje po ostatnim biegu Skywayrun, którego uczestnicy mogli 8 września zasmakować trasy, na której na co dzień startują samoloty wojskowe F-16 – po pasie startowym lotniska 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, a tu organizatorzy mają dobrą wiadomość dla tych którzy czują pewien niedosyt.

Czy marzyliście kiedykolwiek o znalezieniu się na płycie Portu Lotniczego Gdańsk?

Organizatorzy imprezy SKYWAYRUN postanowili po raz drugi wytyczyć 5-kilometrową trasę na pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk i w nocy 9 czerwca 2019 r. wpuścić na nią biegaczy.

Już niedługo organizatorzy otworzą zapisy na bieg SKYWAYRUN Ggańsk Airport.

Gorąco zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, nocnym biegu po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na dystansie 5KM. Będzie odlot!

W pierwszym biegu, w czerwcu br., po starcie uczestnicy wbiegli na drogę kołowania biegnącą wzdłuż drogi startowej, aby później przebiec samą drogą startową. Jako główne punkty orientacyjne na trasie ustawione były samoloty linii Wizz Air oraz wozy lotniskowej straży pożarnej. Co czeka uczestników w czerwcu 2019 roku?

Bieg odbędzie się w nocy z 8 na 9 czerwca 2019 roku. Zaplanowana godzina startu to 01:00.

W pakiecie dla każdego uczestnika znajdą się:
– koszulka techniczna,
– numer startowy,
– pamiątkowy medal na mecie,
– butelka wody.

Zapisujcie już termin w swoich kalendarzach biegowych, bo przecież nie może Was tam zabraknąć. Biegi po pasach startowych lotnisk cieszą się ogromnym powodzeniem, a pakiety startowe znikają w ekspresowym tempie.

Dlatego śledźcie stronę www.skywayrun.pl oraz Fanpage SKYWAYRUN, wkrótce będą tam publikowane kolejne szczegóły! Zaglądajcie też na stronę wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony