Przejdź do treści
Oskar "Loczek" Szymkowski w samolocie Łukasza Czepieli (fot. kadr z filmu Red Bull)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Oskar "Loczek" Szymkowski

Od 2017 roku Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

"Red Bull Prze-lotne Pytania" to jedyny w swoim rodzaju podniebny talk-show. Goście Łukasza Czepieli muszą odpowiadać na pytania pod wpływem przeciążeń, albo w jakimś bardzo nietypowym dla siebie położeniu – jak choćby podczas lotu odwróconego z prędkością bliską 400 km/h.

Trwa piąty sezon. W czwartym odcinku gościem Łukasza Czepieli na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 był Oskar "Loczek" Szymkowski, który wraz z Niki stanowi tańczący duet Loczniki.

Z piątego odcinka "Red Bull Prze-lotnych Pytań" dowiecie się między innymi: co lubi i je Oskar, co dawniej było jego pasją, czy jest romantykiem, jak wyglądała pierwsza randka Loczników, kto z nich częściej odkurza, no i wreszcie dlaczego popping a nie breaking? Ponadto będziecie mogli sprawdzić, czy w tak ciasnej kabinie samolotu w ogóle da się tańczyć.

Samolot podczas akrobacji wygląda jakby tańczył na niebie. A widzieliście już taniec w samolocie podczas wykonywania akrobacji?

Kiedy zobaczycie, jak Łukasz Czepiela tańczył samolotem na niebie mając na pokładzie połowę duetu Loczniki w osobie Oskara "Loczka" Szymkowskiego, przekonacie się dlaczego po lądowaniu gość podniebnego talk-show "Red Bull Prze-lotne Pytania" nabrał ochoty na śpiewanie.

Zobacz, jak radził sobie Oskar "Loczek" Szymkowski na stronie www.redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony