Przejdź do treści
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Krzy Krzysztof

Od połowy października br. Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas czwartego sezonu szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 był Krzy Krzysztof znany jako „Wesoły Hypeman”. Koncertowy towarzysz Quebonafide i kompan w jego egzotycznych podróżach. Zjeździli razem całą Polskę i kawał świata, czasem mierząc się na letnich oponach z ostrą śnieżycą w Alpach, czasem pokonując lasy w okolicach północnego Meksyku, gdzie szaleją kartele. Podczas podróży Koleją Transsyberyjską do Azji, zarejestrowali materiał na film dokumentalny „Quebonafide: Romantic Psycho Tour”, który cały czas można obejrzeć w Red Bull TV.

Do samolotu Łukasza Czepieli Krzy Krzysztof wsiadł już jednak bez Quebo i… jak sam później przyznał: „W naszych wszystkich przygodach działo się mniej niż tutaj”. Co tu dużo pisać, kilometr nad ziemią musiał odpowiadać na dość zaskakujące dla niego pytania, sprawy nie ułatwiały też akrobacje pilota. „Ja już nie wiem, czy lecimy górą czy dołem”... No właśnie, to też dobre pytanie! Musisz to zobaczyć.

Co najbardziej go wkurza w Quebonafide, a co łączy z Dodą? Zobacz wesołego hypemana Krzy Krzysztofa w samolocie i serii Prze-lotnych Pytań Łukasza Czepieli.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony