Prawo lotnicze w Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego

Zajęcia z prawa lotniczego rozpoczną się w semestrze wiosennym – w ramach modułu specjalizacyjnego „Prawo lotnicze” na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Patronem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Nowa oferta studiów jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych branżą lotniczą. Słuchaczami dwusemestralnych zajęć „Prawa lotniczego” mogą zostać studenci i absolwenci wszystkich kierunków studiów, z różnych uczelni. Studia prowadzone są w trybie wieczorowym.

Podczas rozpoczynającego się 18 lutego 2013 r. programu jego uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami krajowego, europejskiego i międzynarodowego (publicznego i prywatnego) prawa lotniczego.

W ramach programu każdy ze słuchaczy będzie miał okazję praktycznej weryfikacji zdobytej wiedzy i umiejętności - zarówno podczas zajęć prowadzonych przez wybitnych praktyków, jak i w czasie zintegrowanych z programem studiów staży zawodowych w kraju i zagranicą.

Zajęcia modułu specjalizacyjnego „Prawo lotnicze” poprowadzą wybitni znawcy i praktycy sektora lotniczego, m.in. prof. Marek Żylicz, dr pułkownik Edmund Klich, były szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz Krzysztof Pawłowski, były Prezes Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. H. Wieniawskiego.

Nabór trwa do 15 lutego 2013 roku.

Partnerzy programu: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej, Polski Rynek Transportu Lotniczego, Avia Solutions Intelligent Group.

Źródło: Uczelnia Łazarskiego
comments powered by Disqus