Przejdź do treści
Polska Grupa Lotnicza (fot. PGL)
Źródło artykułu

Polska Grupa Lotnicza partnerem strategicznym kierunków lotniczych w CKP Uczelni Łazarskiego

Niedawno do ścisłego grona partnerów studiów podyplomowych Akademii Transportu Lotniczego i programu MBA w Lotnictwie dołączył największy przedsiębiorca lotniczy w Polsce.

Przedmiotem umowy jest m.in. inicjowanie i podejmowanie wspólnych działań na rzecz rozwoju nauki i transferu know-how w obszarze problematyki lotniczej.

To dla nas zaszczyt współpracować z największym przedsiębiorstwem lotniczym w Polsce. Gwarantem powodzenia naszych kierunków lotniczych jest bogata i wszechstronna oferta merytoryczna, którą nieustannie rozwijamy z naszymi partnerami instytucjonalnymi. PGL jest integratorem sektora lotniczego w Polsce, a to znaczy że przyszli słuchacze naszych studiów podyplomowych i programu MBA będą zgłębiać wiedzę w tym zakresie na najwyższym poziomie – powiedziała dr hab. Anna Konert, prof. UŁa, wykładowca studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS) i Prawo lotnicze oraz programu MBA w Lotnictwie w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Polska Grupa Lotnicza pod swoimi skrzydłami zrzesza cztery spółki – Polskie Linie Lotnicze LOT SA, LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. (LOTAMS), LS Airport Services SA (LSAS) i LS Technics Sp. z o.o. (LST).

M.in. dzięki takiej współpracy aktualizujemy treści naszych programów, włączamy nowe tematy, które odpowiadają na aktualne potrzeby słuchaczy. Wchodzimy na wyższy pułap kształcenia podyplomowego – dodaje dr hab. Anna Konert.

Więcej informacji o studiach podyplomowych z obszaru związanego z lotnictwem na Uczelni Łazarskiego znaleźć można na stronie Akademii Transportu Lotniczego. W Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa także rekrutacja na program MBA w Lotnictwie.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony