Przejdź do treści
Heli Solution 2024 (fot. Daniel Puciłowski, Damian Szymula, Robert Kowalik, Heli Solution)
Źródło artykułu

Pierwsze atrakcje Dnia Otwartego Heli Solution 2024

Pierwsze tegoroczne pokazy lotnicze w Polsce już w sobotę 27 kwietnia 2024 r. na lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie. Tam, w imieniu organizatorów, zapraszamy na Dzień Otwarty Heli Solution. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Na imprezę przybędą wyjątkowi skoczkowie spadochronowi, którzy w powietrzu tworzą efektowne formacje, skaczą z kolorowymi dymami, flagami oraz w nocy z pirotechniką – grupa spadochronowa Sky Magic.

Grupa Sky Magic regularnie prezentuje się na największych pokazach lotniczych w Polsce i za granicą. Brała udział m.in. w imprezach w Arabii Saudyjskiej przed samym królem tego państwa oraz na Słowacji. Zespół ma na swoim koncie kilka rekordów, m.in. wykonuje skoki z ogromną flagą Polski, która ma 500 metrów kwadratowych. To będzie z pewnością ekscytujący pokaz!

Maria Muś również zaprezentuje się na Dniu Otwartym Heli Solution na lotnisku Aeroklub Radomski w Piastowie! Marię fani lotnictwa znają doskonale z imprez w całej Polsce i z pewnością wiedzą, że jest instruktorem w ośrodku Heli Solution. W ostatnią sobotę kwietnia będziecie mogli podziwiać jej popisy na śmigłowcu Bölkow Bo 105.

Na start sezonu organizatorzy mają w planie również pokazy nocne. Bo105.pl rozświetli wieczorne niebo nad lotniskiem. Pilotem zespołu jest jeden z twórców Heli Solution i instruktor Maciej Dominiak. Zaprezentuje on spektakularne możliwości Bölkowa i z pewnością efektownie zwieńczy obfitujący w emocje Dzień Otwarty Heli Solution.

Kolejnym uczestnikiem będzie wielokrotny Mistrz Polski w akrobacji samolotowej! Jeden z najsłynniejszych polskich pilotów akrobacyjnych, który od lat bierze udział w imprezach w całym kraju. W czasie imprezy szalone akrobacje nad lotniskiem zaprezentuje Robert Kowalik, który oprócz ogromnych osiągnięć w akrobacji samolotowej, ma również bogate doświadczenie w lataniu pasażerskimi Boeingami i Airbusami. Jest także pilotem Aeroklubu Radomskiego, który przez dekady wyszkolił wielu znakomitych pilotów odnoszących sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

To z pewnością nie koniec atrakcji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony