Przejdź do treści
Źródło artykułu

O tym jak zostać pilotem liniowym, krok po kroku, opowiada Damian Łaszek

Damian Łaszek swoje pierwsze kroki w lotnictwie stawiał na pińczowskim lotnisku dziesięć lat temu. Przeszedł rygorystyczne szkolenie i na początku sierpnia 2022 r. po raz pierwszy siadł za stery pasażerskiego Boeinga 737. Teraz jest zawodowym pilotem liniowym pracującym na co dzień w największej europejskiej linii lotniczej.

Daman jest miłośnikiem awiacji oraz lotnictwa ultralekkiego. Pilotem motolotniowym, właścicielem firmy Art of Flight oraz marki MotolotniaLoty.pl organizującym loty widokowe w Pińczowie, które można nabyć poprzez portal KatalogMarzen.pl

Jest też youtuberem i prowadzi "Art of Flight - Sztuka Latania", gdzie opowiada o swojej pasji latania. Ostatnio postanowił opowiedzieć o tym jak zostać pilotem liniowym. W trzecim odcinku porusza temat egzaminu teoretycznego ATPL oraz mówi o tym jak zdać najtrudniejszą teorię na pilota.

W tym materiale dowiesz się wszystkiego na temat szkolenia teoretycznego, samodzielnej nauki oraz egzaminów ATPL Airline Transport Pilot Licence. Jak przygotować się do ATPLa? Jak wygląda zdawanie najtrudniejszej teorii dla pilota liniowego? Jakie musisz mieć podejście oraz co zrobić i jak zdać ATPLa aby wyniki gwarantowały przychylne spojrzenie przyszłego pracodawcy? Jak długo trzeba się uczyć teorii ATPL? Który z przedmiotów ATPL jest najtrudniejszy a który najłatwiejszy? Czy teoria na pilota jest trudna i czy w ogóle da się zdać ATPLa oraz jak zdać egzamin ATPL?  W dzisiejszym filmie dowiesz się również jakich błędów unikać i jak wygląda egzamin ATPL w ULCu (Urzędzie Lotnictwa Cywilnego) Czy na ATPL można ściągać? I co się stanie jeżeli złapią na ściąganiu w ULCu przy zdawaniu teorii ATPL?

Odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań oraz wskazówki jak zdać ATPL w tym filmie.


Zobacz również:

#1 Jak zostać pilotem liniowym? Badania lotniczo lekarskie dla pilotów początek szkolenia lotniczego – https://youtube.com

#2 Jak zostać pilotem liniowym? PPL Licencja Pilota Turystycznego jak zrobić licencję pilota – https://youtube.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony