Przejdź do treści
Mikołaj w samolocie (fot. bombkarnia.pl)
Źródło artykułu

Lotnicze Życzenia Świąteczne 2022

W tym szczególnym Dniu, życzymy Wam, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły tradycyjnie w ciepłej i radosnej atmosferze. Aby ten wyjątkowy czas był wypełniony miłością, zrozumieniem i szacunkiem oraz momentem refleksji nad przyszłością. A Nowy Rok by przyniósł spełnienie wszelkich Waszych planów i marzeń. Życzymy Wam również nieustannego czerpania radości z powietrznego hobby i dalszego poszerzania horyzontów lotniczych.

Chcemy podziękować za kolejny rok w którym byliście razem z nami, za wsparcie i konstruktywną krytykę, dzięki której nieustannie staramy się zmieniać na lepsze. Ciężko pracujemy, aby nasz serwis spełniał Wasze oczekiwania i żeby kolejne osoby dołączyły do naszej wirtualnej społeczności. Wszystkim z Was życzymy wytrwałości w budowaniu naszej wspólnej lotniczej rzeczywistości i nieustawania w dotychczasowych wysiłkach.

Życzymy wszystkim pasjonującym się lotnictwem i wykonującym lotnicze zawody w powietrzu i na ziemi (latając, kontrolując, serwisując i zapewniając bezpieczeństwo pasażerom), aby dalej czerpali satysfakcję z tego co robią i nie ustawali w wysiłkach budowania i umacniania bezpieczeństwa naszej lotniczej rzeczywistości.

Latanie jest wymagające i żeby je praktycznie realizować trzeba mieć nie tylko zdrowie i wolny czas, ale też i pieniądze. Tradycyjnie tego Wam i sobie życzymy w nadchodzącym roku.

Redakcja dlapilota.pl:

Małgorzata Nejman
Marcin Ziółek
Mariusz Krzyżański
Paweł Korzec

... oraz wielu, wielu autorów którzy dzielą się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą na naszych łamach.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony