Przejdź do treści
Źródło artykułu

Lotnictwo i energetyka. Siądź za sterami przyszłości – warsztaty

Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w warsztatach pn. "Lotnictwo i energetyka. Siądź za sterami przyszłości", które odbędą się w dniu 28 listopada 2023 r. (wtorek) o godz. 16:15, w sali AK, Warszawa ul. Nowowiejska 24 (Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej).

Wszystkich ciekawych tego, z czego i jak zbudowany jest silnik lotniczy, organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnym MEiL Connect. Student – pracodawca, podczas którego gościć będą inżynierów z Łukasiewicz - ILOT.

Eksperci z Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa postarają się odpowiedzieć na nurtujące uczestników spotkania pytania, a także opowiedzą o projektach nad którymi obecnie pracują.

Przygotowujemy dla studentów energetyki i lotnictwa warsztaty inżynierskie,  podczas których zajmiemy się tematami analizy, badań, designu i technologii w obszarach energetyki i lotnictwa. Nasze spotkanie będzie miało formę praktycznego warsztatu, na który przywieziemy m.in. komponenty silników lotniczych oraz makietę turbiny gazowej – zapowiadają eksperci z Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa. 

Spotkanie poprowadzą inżynierowie z Centrów Badawczych: Engineering Design Center, Energy Technologies Center – dodają.

Zapisy na warsztaty trwają do 28 listopada do godz. 14:00 tutaj – LINK.

Więcej informacji na stronie Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony