Lotnisko w Jasionce połączone komunikacyjnie z Rzeszowem

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka)

Już w najbliższy piątek 16 grudnia br. rozpocznie kursowanie linia autobusowa "L" łącząca port lotniczy w Jasionce bezpośrednio z centrum Rzeszowa. Jej rozkład został maksymalnie dostosowany do aktualnego rozkładu lotów. Dzięki temu pasażerowie korzystający z podrzeszowskiego lotniska będą mogli tanio i szybko dostać się do stolicy województwa podkarpackiego, ewentualnie udać w dalszą podróż z dworca kolejowego lub autobusowego. Co ważne, ceny biletów nie różnią się od standardowych cen przejazdów autobusami miejskimi. Bilety będzie można nabyć u kierowcy, w biletomacie na pokładzie autobusu lub w punktach sprzedaży ZTM.

To kolejne udogodnienie, jakie wprowadzamy w trosce o komfort naszych pasażerów, którzy od dłuższego czasu wskazywali na potrzebę lepszego skomunikowania lotniska z centrum miasta – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Cieszę się, że nasza inicjatywa spotkała się z przychylnością Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie i udało się uruchomić tą dodatkową linię jeszcze przed okresem świątecznym – podkreśla Michał Tabisz.

Szczegółowe informacje wraz z rozkładem jazdy można znaleźć na stronie internetowej ZTM: www.ztm.rzeszow.pl/dodatkowa-linia-l-na-lotnisko-w-jasionce-od-16-grudnia-br/

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów
comments powered by Disqus