Przejdź do treści
Książki „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” oraz „Flight manual – instrukcja obsługi życia"
Źródło artykułu

Książki „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” oraz „Flight manual – instrukcja obsługi życia” w sklepie dlapilota.pl

Miło nam poinformować, iż do oferty sklepu dlapilota.pl trafiły książki „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” oraz „Flight manual - instrukcja obsługi życia” autorstwa Tomasza Siembidy.


Jest kilka anglojęzycznych publikacji, w których autorzy piloci uchylają przed czytelnikami drzwi kokpitu. W przypadku „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” tych drzwi nie ma w ogóle.

To jedyna taka książka o tematyce lotniczej. Stwierdzenie, że jest o lotnictwie, byłoby nieco mylące. Owszem, we wszystkich opowieściach i felietonach, które ją tworzą, znajdziecie lotnictwo – czasem na dalszym planie, a czasem autor będzie mówił do was wprost z kokpitu. Całość jest barwną podróżą po historii oraz współczesności Polski i świata, po losach pojedynczych bohaterów i całych.

Przymrużonym okiem pilota prywatnego

Drugą nowością jest „Flight Manual – instrukcja obsługi życia”. Wyposażeni w genetyczny pakiet startowy ruszamy podbijać świat. Po sprawdzeniu prognozy pogody i skontrolowaniu naszej maszyny zajmujemy pas startowy, dociskamy manetkę mocy i z nieskończonej liczby tras wybieramy tę dającą szczęście i spełnienie. A potem osiągamy wysokość przelotową i poziom lotu, który zapewni nam spokojne życie, brak napięć, rodzinę, przyjaciół i drobne przyjemności. No chyba, że trafimy na turbulencje…

Flight Manual-Instrukcja Obslugi Życia

Ile wspólnego ma lot w przestworzach z naszą ziemską drogą życiową? Czy uda się przewidzieć wszystkie potencjalne zagrożenia? I wreszcie – jak bezpiecznie wylądować i zdać egzamin przed samym sobą?

Instrukcja obsługi życia wzbogacona lotniczymi anegdotami z życia pilota. Zapraszamy na wspólny lot!

Książkę „Przymrużonym okiem pilota prywatnego” można kupić tutaj (LINK), a „Flight manual – instrukcja obsługi życia” tutaj (LINK)

Flight Manual-Instrukcja Obslugi Życia, tylna okladka
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony