Konferencja Airports 2010

AirPorts 2010

Konferencja Airports 2010 będzie poświęcona problemom rozwoju lotnisk i linii lotniczych Europy Centralnej oraz Wschodniej po kryzysie. Przewoźnicy lotniczy ze wspomnianego regionu z jednej strony muszą zmagać się z silniejszymi liniami mającymi siedzibę w zachodniej części kontynentu, a także z szybkim rozwojem tanich linii.

EURO 2012, które odbędzie się w Polsce i na Ukrainie stanowi ogromną szansę rozwoju infrastruktury portów lotniczych obu państw, ażeby były przygotowane na wzrost ruchu.

Rynek obsługi naziemnej w Europie centralnej i wschodniej, w porównaniu z innymi częściami Unii Europejskiej, zdaje się być niedoinwestowany. Jednakże liberalizacja tego rynku i szansa rozwoju „puka do drzwi” naszych portów lotniczych.

Próbę odpowiedzi na postawione powyżej pytania znajdą Państwo w dniach 5-7 października br. na konferencji Airports 2010.

Konferencja skierowana jest do reprezentantów branży lotniczej z Polski oraz krajów europejskich. Do udziału zachęcamy firmy zarządzające portami lotniczymi, agencje rozwoju regionalnego, instytucje finansowe, firmy budowlane i developerskie, dostawców usług i produktów do portów, administrację centralną i regionalną, ambasady, firmy doradcze, firmy usługowe, prezydentów miast oraz prezesów wiodących przedsiębiorstw związanych z branżą lotniczą, biznes lotniczy, analityków rynku, reprezentantów środowisk naukowych, uniwersytety.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest Patronem Honorowym konferencji Airports 2010. Prezes PAŻP, Pan Krzysztof Banaszek jest także członkiem kapituły wybierającej zwycięzców nagród gali Awionetka 2010, co będzie miało miejsce 6 października, po zakończeniu pierwszego dnia konferencji Airports 2010.

Czytaj całośc na stronie Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus