Przejdź do treści
37 spotkanie przyjaciół lotnictwa FIS
Źródło artykułu

FIS zaprasza na jesienną imprezę integracyjną w Warszawie

W czwartek 20 października 2022 r. o godz. 17.00, odbędzie się 37 edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Powietrznej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie.

Rezerwacja miejsc na spotkaniu po wpłacie wpisowego na konto (185 pln). Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu. Płatność przelew na konto bankowe numer: 64 2490 0005 0000 4000 6374 5446.

W tytule przelewu należy napisać: "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy podać nr telefonu komórkowego.

Uwaga:
Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek 18 października. Organizatorzy spotkania proszą o uwzględnienie czasu trwania przelewu.
Kontakt: tel. 605 783 556 / e-mail: zdymek@vp.pl


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.

37 spotkanie przyjaciół lotnictwa FIS
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony