Przejdź do treści
Salon Executive Lounge Fantazja na Lotnisku Chopina (fot. decorum.pl)

Dzień Matki na Lotnisku Chopina

Prezent na Dzień Matki? Tradycyjny bukiet czerwonych róż lub pralinki w kształcie serduszka? A może chwila luksusu, dobra kawa i ktoś, kto zajmie się dzieckiem, gdy mama będzie mogła odpocząć?

Lotnisko Chopina wraz z Fundacją Makatka pomyślało o Mamach podróżujących ze stołecznego portu – 26 maja w godzinach od 8.00 do 17.00 czeka na wszystkie Mamy z dziećmi do lat 5 w Salonie Executive Lounge Fantazja.

Wizyta w salonie Fantazja to ukłon Lotniska Chopina, prezent i podziękowanie dla Mam ale także okazja, by napić się dobrej kawy, przeczytać gazetę i zrelaksować się przed podróżą. Dla Mam i dzieci zarządzający lotniskiem wraz z Fundacją Makatka przygotowali drobny poczęstunek, który na pewno umili czas oczekiwania na lot.

Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. We współpracy z Fundacją Makatka w salonie Fantazja powstał kącik z zabawkami. Na dzieci czekają także animatorzy, którzy poprowadzą zajmujące i twórcze zabawy dla najmłodszych. W tym czasie Mamy będą mogły w spokoju cieszyć się chwilą odpoczynku.

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w roku, dlatego Lotnisko Chopina chce zaopiekować się Mamami i pozwolić im na chwilę luksusu w Salonie Executive Lounge Fantazja.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony