Przejdź do treści
Henryk Słowik gościem webinarium "Kwadrans Lotniczy" (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

Druga odsłona Kwadransu Lotniczego Aviation Expo

Za siedem miesięcy fani lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach podczas III Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

W środę, 24 lutego 2021 r., po raz drugi Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy.

Cykl webinariów poświęcony jest podniebnej tematyce. Nie brakuje tematów związanych z branżą, biznesem i pasją do latania. Pierwszy odcinek, w którym gościem był Aleksander Opoczyński, prezes zarządu Aeoroprakt Polska wyświetliło blisko 5 tys. osób.

W każdym odcinku pojawiają się przedstawiciele lotnictwa lekkiego, producenci i dystrybutorzy. Podczas spotkań poświęconych branży lotniczej, wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie. Nie zabraknie również tematów związanych z technikami latania. Prelegenci podczas webinariów na żywo opowiedzą o swojej pasji do latania, ale i o biznesie, który w pełni oparty jest na lotnictwie. Spotkania prowadzi Krzysztof Krawcewicz, redaktor naczelny Przeglądu Lotniczego.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się raz w miesiącu na facebookowym kanale Aviation Expo.

Na drugie spotkanie online, w którym gościem będzie Henryk Słowik, prezes firmy Ekolot zapraszamy już 24 lutego o godzinie 12:00.


Przeczytaj również:
Wywiad dlapilota.pl: KR-030 Topaz w nowej odsłonie – rozmowa z Henrykiem Słowikiem

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony