Druga odsłona Kwadransu Lotniczego Aviation Expo

Henryk Słowik gościem webinarium "Kwadrans Lotniczy" (fot. targikielce.pl)

Za siedem miesięcy fani lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach podczas III Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

W środę, 24 lutego 2021 r., po raz drugi Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy.

Cykl webinariów poświęcony jest podniebnej tematyce. Nie brakuje tematów związanych z branżą, biznesem i pasją do latania. Pierwszy odcinek, w którym gościem był Aleksander Opoczyński, prezes zarządu Aeoroprakt Polska wyświetliło blisko 5 tys. osób.

W każdym odcinku pojawiają się przedstawiciele lotnictwa lekkiego, producenci i dystrybutorzy. Podczas spotkań poświęconych branży lotniczej, wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie. Nie zabraknie również tematów związanych z technikami latania. Prelegenci podczas webinariów na żywo opowiedzą o swojej pasji do latania, ale i o biznesie, który w pełni oparty jest na lotnictwie. Spotkania prowadzi Krzysztof Krawcewicz, redaktor naczelny Przeglądu Lotniczego.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się raz w miesiącu na facebookowym kanale Aviation Expo.

Na drugie spotkanie online, w którym gościem będzie Henryk Słowik, prezes firmy Ekolot zapraszamy już 24 lutego o godzinie 12:00.


Przeczytaj również:
Wywiad dlapilota.pl: KR-030 Topaz w nowej odsłonie – rozmowa z Henrykiem Słowikiem

Źródło: Targi Kielce
comments powered by Disqus