Przejdź do treści
Piotr Czuban w rozmowie z Dominikiem Pundą w programie wKokpicie (fot. Anywhere.pl Platforma Medialna)
Źródło artykułu

Dominik Punda gościem programu wKokpicie w AnywhereTV

Od października ub.r. ruszył nowy program wKokpicie w AnywhereTV, którego prowadzącym jest pilot Piotr Czuban – Kapitan-pilot samolotu biznesowego (premium class).

Piotr Czuban karierę w lotnictwie rozpoczął od pracy koordynatora ruchu lotniczego naziemnego. Przez 10 lat pracował jako Dyżurny Operacyjny Lotniska w Warszawie – zarządzał lądowaniami awaryjnymi oraz akcjami ratującymi życie. Lata od 16 lat. Życiowy nalot to 3500 godzin na 17 typach samolotów

Program wKokpicie ma charakter cykliczny, a poruszana tematyka to branża lotnicza, linie lotnicze, general aviation, turystyka i biznes lotniczy. Spotkania każdorazowo przybliżają tematykę przez gości zapraszanych do studia.

Pierwszym gościem Piotra był Andrzej Filipiak – absolwent Zarządzania lotnictwem, Dyżurny Operacyjny Lotniska z ponad 40 letnim stażem, wieloletni szef działu utrzymania nawierzchni lotniskowych. Uczestnik szkoleń krajowych i międzynarodowych z zakresu Lotnisk i zarządzania kryzysowego, kierował wieloma akcjami ratowniczymi. Kto nie widział tego odcinka może zobaczyć go poniżej.

A już jutro, 31 stycznia, o godzinie 18:00 Piotr Czuban zaprasza na kolejny odcinek programu wKokpicie. Jego gościem będzie Dominik Punda – pilot, wychowawca kolejnych pokoleń lotników, pasjonat lotnictwa.

Dominik Punda jest wychowankiem Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. To pilot, który lata w jednej z popularnych linii lotniczych – kapitan A320/A321 Wizz Air. Tyle na co dzień. Po godzinach także lata, ale na zupełnie innym poziomie. Otrzymuje także specjalne zlecenia na dostarczenie małych samolotów z Ameryki do Europy.

Zapraszamy do oglądania LIVE nowego odcinka programu wKokpicie na wszystkich social mediach Anywhere: YouTube, Facebook, Twitter.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony