Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2018 coraz bliżej

Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2018 (fot. ustka.pl)

Już za dwa tygodnie rozpocznie się w Ustce Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2018. Wraz z grupą najlepszych w Polsce paralotniarzy, którzy są także jednymi z najlepszych zawodników tej dyscypliny na świecie, zapraszamy Państwa w dniach 28 czerwca – 1 lipca do Ustki, na Columbus Festiwal Wiatru. W tym spektakularnym przedsięwzięciu weźmie udział ponad stu motoparalotniarzy, m.in. aktualni mistrzowie i wicemistrzowie świata.

Chcemy w tym czasie umożliwić Państwu przeżycie wyjątkowej przygody oraz dostarczyć niesamowitych i niezapomnianych emocji – zachęcają organizatorzy.

W trakcie kilku dni trwania Columbus Festiwalu Wiatru, będzie można podziwiać nie tylko pokazy akrobacji motoparalotniowej ale i przelot armady powietrznej. W trakcie eventu oprócz widowiskowych konkurencji zawodniczych zorganizowane zostaną akrobacyjne pokazy motoparalotniowe. Dla chętnych na plaży powstanie 5 stanowisk do nauki "stawiania" skrzydła wraz z obsługą instruktorską. To wszystko ma zachęcić do rozpoczęcia przygody z motoparalotniarstwem.

Poniżej zamieszczamy Traffic Plan CFW 2018, który zawiera wszystkie ważne dla paralotniarzy informacje dotyczące wydzielonej strefy lotów:
•  Traffic Plan CFW 2018

Organizatorzy zapraszają dd dnia 29.06.2018r. od godz. 14:00 do dnia 01.07.2018r. do godziny 17:00 na plac przed Kapitanatem Portu w Ustce, gdzie odbędzie się wystawa zdjęć z lotu ptaka "Skrzydłem malowane". Ponadto, w trakcie Festiwalu,zorganizowana zostanie ekspozycja sprzętu latającego wraz z obsługą instruktorską.

Na Promenadzie Nadmorskiej ustawione zostaną namioty z ekspozycją sprzętu do wideofilmowania z powietrza, wyposażone w monitory prezentujące filmy promujące motoparalotniarstwo. Na Promenadzie prezentować się będą firmy z branży paralotniowej.

Festiwal zostanie zwieńczony kulminacyjnym widowiskiem „Narodziny 4 żywiołów” czyli nocnym pokazem żywiołów: ziemi, powietrza, ognia i wody. Wszystko okraszone oczywiście pokazem pirotechnicznym jednej z najlepszych firm w tej branży. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Bracia.

Program Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2018:

Ze względu na warunki pogodowe organizatorzy dopuszczają możliwość zmiany programu.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Ustka, Grupa Falco, Dolina Charlotty Resort&SPA oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku.


Przeczytaj również:
Festiwal Wiatru Ustka 2018

Źródło: ustka.pl
comments powered by Disqus