Aviationexam w szkole lotniczej Unitedsky!

Unitedsky i Aviationexam

Wszystkie kursy teoretyczne prowadzone metodą „distance learning” w ośrodku Unitedsky od wiosny 2013 r. będą opierały się na bazie pytań Aviationexam. Wykorzystanie najlepszej bazy pytań już w trakcie szkolenia pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przygotowanie się do egzaminu państwowego.

Doceniając wkład pracy naszych kursantów, którzy świetnie wypadają w statystkach zdawalności w ULC (czytaj więcej), postanowiliśmy wprowadzić angielskojęzyczną bazę pytań, jako dodatkowy element szkolenia.

Opierając się na opiniach kursantów i internautów, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie platformy Aviationexam. Jesteśmy pewni, że możliwość wykorzystania właśnie tej bazy będzie dużym wsparciem.

Aviationexam to obecnie największa i najbardziej aktualna baza pytań egzaminacyjnych według standardów JAA/EASA. Pytania są zgodne z CQB JAA 15 i zawierają odpowiedzi, wraz z uzasadnieniem i szczegółowym wyjaśnieniem. Baza pytań ułatwia przygotowanie do egzaminów do licencji liniowej ATPL (A) (H), zawodowej CPL (A) (H) i uprawnienia IR (A) (H).

Decydując się na szkolenie w ośrodku Unitedsky, otrzymujesz dostęp do oficjalnej bazy pytań CQB, wraz z wyjaśnieniami w przeglądarce internetowej i urządzeniach mobilnych: iOS (iPhone, iPad) i Android. Nie musisz wykupywać dodatkowej subskrypcji!

Aviationexam CQB JAA
Nasi instruktorzy pomogą w zrozumieniu pytań podchwytliwych i tych, których zrozumienie będzie wymagało dodatkowych wyjaśnień.

Najbliższe szkolenie ATPL(A) rozpoczynamy 2 marca 2013 r. i obejmować będzie 120 godzin wykładowych i 530 godzin nauki własnej prowadzonej w oparciu o bazę Aviationexam.

Decydując się na szkolenie w szkole Unitedsky, otrzymujesz dostęp do, dokumentacji:Zainteresowane osoby, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami szkolenia w naszym Ośrodku!

Zespół Unitedsky

artykuł sponsorowany

Źródło: unitedsky.eu
comments powered by Disqus

Komentarze

To teraz już bez ogródek... Uczymy do testów.