Akcja 1% dla SKJ!

Szybowcowa Kadra Juniorów

Od wielu lat polscy szybownicy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. W międzynarodowym rankingu pilotów szybowcowych czołowe miejsca zajmują nasi rodacy - Sebastian Kawa i Janusz Centka. Nasi juniorzy podążają śladami starszych kolegów i wielu z nich już dziś udaje się z powodzeniem konkurować z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Przekaż 1% swojego podatku na Szybowcową Kadrę Juniorów!

Po raz szósty organizujemy akcję zbiórki 1 procenta podatku na Szybowcową Kadrę Juniorów! DZIĘKUJEMY za dotychczasowe wsparcie i liczymy na Państwa pomoc także w tym roku! W poprzednich latach dzięki Akcji 1% współfinansowaliśmy m.in. udział Polskiej Reprezentacji w Przedmistrzostwach (2006) oraz Mistrzostwach (2007) Świata Juniorów w Rieti, Mistrzostwach Świata Juniorów w Räyskäli (2009) oraz pierwszy od lat Obóz Treningowy Juniorów w Lesznie (2010). Dodatkowo systematycznie oszczędzamy zebrane środki, planując przyszły zakup pierwszego wyczynowego szybowca dla Kadry Juniorów!

Prawo do przekazania jednego procenta podatku mają wszyscy płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych - także Ci rozliczający się wg ryczałtu, podatku liniowego, a także odprowadzający podatek od dochodów kapitałowych.

SPRAWDŹ jak przekazać 1% podatku na Szybowcową Kadrę Juniorów

Szybowcowa Kadra Juniorów
 

Źródło: Szybowcowa Kadra Juniorów
comments powered by Disqus