Międzynarodowa Konferencja Naukowa Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020 (fot. konferencjairl.pw.edu.pl)

Zakład Inżynierii Transportu Lotniczego Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Transportu Lotniczego mają przyjemność zaprosić do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020, która  odbędzie się w dniach 19-20 maja 2020 r. w Auli Głównej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie, a następnie w Z-Hotel Bussiness&SPA w Otwocku.

Konferencja Inżynieria Ruchu Lotniczego z każdą kolejną edycją zyskuje coraz większą popularność oraz uznanie w środowisku naukowym i wśród przedstawicieli branży lotniczej. Potwierdzeniem wysokiej rangi tego wydarzenia jest fakt, iż tegoroczna edycja konferencji została objęta patronatem honorowym przez Ministra Infrastruktury, Pana Andrzeja Adamczyka oraz Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Pana Piotra Samsona.

Celem Konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń i osiągnięć środowisk naukowych oraz organizacji lotniczych w zakresie transportu lotniczego i integracji z pozostałymi gałęziami transportu. Jest to unikalna okazja do wysłuchania referatów, wykładów oraz podjęcia dyskusji na temat innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu.

Tegoroczna edycja Konferencji będzie obejmowała tematyką zagadnienia zarządzania i sterowania ruchem lotniczym, bezpieczeństwa transportu, prawnych i ekonomicznych aspektów transportu lotniczego, nowych technologii w systemach nawigacji, czynnika ludzkiego w transporcie, oddziaływania transportu lotniczego na środowisko, zarządzania i kontroli bezzałogowych statków powietrznych oraz multimodalności transportu kolejowego, drogowego i lotniczego. Tematem przewodnim Konferencji będzie budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie Konferencji www.konferencjairl.pw.edu.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Politechnika Warszawska
comments powered by Disqus