Strefa dla spotterów na IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych w Mielcu

IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze Mielec 2018

Fani lotnictwa zapisali już z pewnością w swoich kalendarzach datę 28 lipca, na kiedy to zaplanowano czwartą już edycję Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

Najważniejszym punktem Podkarpackich Pokazów Lotniczych będą podniebne akrobacje, podczas których będzie można podziwiać zarówno historyczne statki powietrzne, będące w przeszłości chlubą Mielca, jak i współczesne samoloty i śmigłowce.

To nie lada gratka dla spotterów. Na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters – przeznaczona dla miłośników fotografii lotniczej, ułatwiająca fotografowanie w czasie pokazów.

Dostęp do strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów). Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotters organizatorzy proszą o przesłanie wypełnionego formularza na adres: redakcja@epmlspotters.pl w temacie wiadomości wpisując: „AKREDYTACJA: IMIĘ I NAZWISKO”. Wnioski o akredytację będą przyjmowane do 20 lipca 2018 r.

Formularz akredytacyjny – Dostęp do strefy „SPOTTERS”

O przyznawaniu akredytacji organizatorzy będą informować telefoniczne lub mailowo. Na jedną grupę spotterską przewidziano 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia.

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania przez cały czas trwania wydarzenia na stoisku organizatora, które ulokowane zostanie przy głównym wejściu na teren pokazów lotniczych.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w lotniczym show 28 lipca 2018 r. na terenie Lotniska Mielec. Tegoroczne wydarzenie jest wyjątkowe ze względu na obchody 80-lecia przemysłu lotniczego w Mielcu oraz 100-lecia polskiego lotnictwa, które przypadają w 2018 roku. Program lotniczego święta ma dostarczyć widzom wielu emocji.


Przeczytaj również:
IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze coraz bliżej
IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu

Źródło: pokazylotnicze.podkarpackie.pl
comments powered by Disqus