LOT najbardziej punktualnm liniami lotniczymi

PLL LOT

PLL LOT nagrodzone przez Lotnisko w Tallinie jako najbardziej punktualna linia lotnicza. To nie pierwsze wyróżnienie za punktualność dla polskiego przewoźnika. W 2012 r. LOT został już uznany przez serwis Flightstats za najbardziej punktualną linię lotniczą w kategorii „Główne linie europejskie”.

LOT okazał się najbardziej punktualną linią operująca do i ze stolicy Estonii w całym 2012 roku. Aż 94% rejsów zostało zrealizowanych o czasie, a za takie uznaje się połączenia, które nie miały opóźnienia większego niż 15 minut. Nagroda jest przyznawana przez lotnisko w Tallinie co roku, LOT zdobył ją po raz pierwszy. 

„Cieszymy się z tej nagrody. To dla nas bardzo ważne potwierdzenie, że praca setek osób z obszarów operacyjnych, logistycznych, technicznych, a także załóg jest wykonywana profesjonalnie” – powiedziała odbierając nagrodę rzecznik prasowy PLL LOT – Barbara Pijanowska-Kuras. 

W 2012 r. LOT został uznany za najbardziej punktualną linią lotniczą w kategorii "Główne linie europejskie". Zestawienie to publikuje prestiżowy serwis Flightstats. Według tego zestawienia, aż 89,35% lotów wykonywanych przez polskiego przewoźnika odbyło się punktualnie.

Źródło: PLL LOT
comments powered by Disqus