Przejdź do treści
Źródło artykułu

Penélope Cruz nową twarzą linii lotniczych Emirates

Gwiazda kina, uhonorowana Oscarem za drugoplanową rolę w filmie Woody’ego Allena „Vicky Cristina Barcelona”, wystąpi w najnowszej kampanii reklamowej dubajskich linii lotniczych. Wcześniej w reklamach tych linii występowała m.in. Jennifer Anniston.

Emirates Airline – linia lotnicza mająca siedzibę w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – poinformowała, że „zdobywczyni Oscara wznosi pasję latania na nowe wyżyny jako gwiazda najnowszej kampanii reklamowej”.

Według oficjalnych informacji, reklamy z aktorką pojawią się w ramach kampanii rozpoczynającej się w czerwcu. Będzie ona emitowana w języku angielskim i hiszpańskim. Cruz zaprezentuje się w niej jako spragniona luksusów, dostępnych wyłącznie dla pasażerów pierwszej klasy i klasy biznes, takich jak: pokładowy salon Airbusa A380, prywatne spa z prysznicem, w pełni rozkładane fotele czy ultrazdrowa kuchnia. Gwiazda zaprezentuje również nawilżającą skórę ciała piżamę „hydra active”, która jest wręczana podróżnym premium.

Penélope Cruz zastąpiła w tej roli inną gwiazdę Emirates, Gerry’ego The Goose’a (Gerry’ego Gęś), który w poprzedniej kampanii porzucił swoje stado, by „lepiej latać” dubajskimi samolotami (głosu użyczył mu Michael Cronin, naśladujący ton głosu Davida Attenborougha). Wcześniej w reklamach tych linii występowali m.in.: Jennifer Anniston i Chris Hemsworth.

Reżyserem klipów z Cruz jest Robert Stromberg, specjalista od efektów specjalnych i dwukrotny zdobywca Oscara za najlepszą scenografię w „Avatarze” Jamesa Camerona i „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona. (PAP Life)

pba/moc/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony