Enter Air i TUI Poland podpisały aneks do umowy rozszerzający współpracę

Polska czarterowa linia lotnicza Enter Air oraz TUI Poland podpisały aneks do umowy na sezon Lato 2019 – Zima 2019/2020 - poinformował w poniedziałek Enter Air. Jak dodano, szacunkowa wartość aneksowanej umowy wynosi 129,9 mln dol.

"Na zakończenie bardzo udanego roku, podpisujemy umowę z jednym z naszych najważniejszych partnerów. Ramy współpracy na najbliższy sezon określiliśmy już dawno, a teraz zdecydowaliśmy się na ich doprecyzowanie w ramach świadczonych usług. Rok 2019 to kolejne sezony, podczas których Enter Air planuje wzrost swojego potencjału przewozowego" - powiedział cytowany w komunikacie członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air Andrzej Kobielski.

Jak przekazano w komunikacie, umowa dotyczy sprzedaży miejsc w samolotach wraz załogą na sezon Lato 2019 - Zima 2019/2020 i została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2020 r. Na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu.

"Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia w sposób ścisły, w związku z czym podane wartości (129,9 mln dol. - PAP) mają charakter szacunkowy, a ostateczna wartość umowy może różnić się od podanych szacunków" - czytamy.

Grupa Enter Air realizuje połączenia dla polskich i zagranicznych biur podróży, latając w ponad 30 krajach od Islandii i Portugalii po Kenię i Wyspy Zielonego Przylądka. Flota przewoźnika to 19 samolotów Boeing 737-800 i jeden Boeinga 737 MAX 8. Enter Air posiada pięć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Paryżu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie.(PAP)

autor: Aneta Oksiuta

aop/ drag/

Źródło: PAP
comments powered by Disqus