Antidotum Airshow Leszno

Antidotum Airshow Leszno (fot. Lotnisko Leszno)

Szum skrzydeł, łopot śmigieł, warkot silników, muzyka na żywo, a w tle zachód słońca. W ostatni weekend tych nietypowych wakacji na Lotnisko Leszno powraca podniebny spektakl, który ze względu na urok miejsca zyskał u fanów awiacji nazwę – Leszczyński Klasyk.

Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i organizatorzy dołożą wszelkich starań by zorganizować dla fanów lotnictwa coś wyjątkowego.

Lotnisko Leszno zaprasza na Antidotum Airshow Leszno, które odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2020 r. w godzinach 14:00-21:00 na lotnisku w Lesznie przy ul. Szybowników 28.

Na niebie będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, pokazy szybowcowe, śmigłowcowe, paralotnie i motoparalotnie. W tym roku czeka nas ponad 7 godzin pokazów, w tym emocjonujące i jedyne w swoim rodzaju nocne pokazy lotnicze z muzyką na żywo i dużą dawką pirotechniki!

Już od godziny 14:00 na fanów lotnictwa czekają loty widokowe, wystawa sprzętu wojskowego oraz wesołe miasteczko.

Pokazy dzienne rozpoczną się o godzinie 16:30. Będziemy mogli podziwiać na niebie kunszt akrobacji: Falcon 2000S, XA-42, LOT Flight Academy, Fly2Live, Sky Magic, Flying Dragons, Aerosparx, Fireflies Aerobatic Team, Marek Choim Aerobatics, Swift S1, Robinson R44 Dance, The Flying Bulls AT, Ercoupe Team, SB Lim-2, Flying Bulls T-28 Trojan.

  

W pokazach nocnych, które od lat są wizytówką Leszna, od godziny 19:30 zobaczymy: Fly2Live + Falcon 2000s, Red Bull Blanix Team, Fireflies Aerobatic Team, Marek Choim Aerobatics, Sky Magic, Flying Dragons, Aerosparx, Pokaz Piro.

Więcej informacji na stronie www.antidotum.lotniskoleszno.pl oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: Lotnisko Leszno
comments powered by Disqus