Mazurskie Manewry 2014 już za chwilę

Mazurskie Manewry 2014

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Mazurskich Manewrów Techniczno-Obronnych! Jest to jedna z kolejnych imprez przygotowana przez Fundacje Military Park przy wsparciu Aeroklubu Krainy Jezior, która jest świetną okazją do sprawdzenia swoich sił w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych. Na uczestników czekają między innymi zawody strzeleckie w różnych kategoriach wiekowych, wielozadaniowy bieg na orientację ścieżkami historycznego lotniska byłej supertajnej kwatery Hitlera, rzut granatem oraz wiele innych atrakcji.... Wszyscy strudzeni będą mogli skosztować bigosu wydawanego z kuchni polowej.

Jest to kolejna odsłona imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze  zainteresowanych : dzieci i młodzież ze szkół, uczestników indywidualnych oraz dorosłych. W manewrach może wziąć udział każdy, żądni przygód chłopcy, próbujące swoich sił w typowo męskich konkurencjach dziewczęta, jedno jest pewne – wrażeń wystarczy dla każdego! 

Dlatego wszyscy zainteresowani wojskowym, survivalowym klimatem nie mogą przegapić tegorocznych Mazurskich Manewrów Techniczno-Obronnych, które odbędą się 11.06.2014 na Lotnisku Kętrzyn – Wilamowo.

Impreza odbędzie się przy finansowym wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej. 

Źródło: Lotnisko Kętrzyn
comments powered by Disqus