20 tys. za aukcje Lotniska Chopina dla WOŚP

WOŚP (serce)

Wielki sukces aukcji Lotniska Chopina na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internauci wylicytowali łącznie ponad 20,5 tys. zł za prawo udziału w ekskluzywnych wycieczkach po lotnisku.

Zwycięzcy licytacji będą mieli okazję obejrzeć pracę lotniska „od kuchni”. Towarzysząc pracownikom służb lotniskowych w ich codziennych obowiązkach zobaczą niedostępne dla pasażerów miejsca, będą mieli okazję przejechać się zestawem do odśnieżania, obejrzeć wozy bojowe lotniskowej straży pożarnej i naprawdę blisko podejść do samolotów stojących na płycie postojowej.

Pięć wycieczek można było licytować od 4 do 14 stycznia na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w portalu Allegro. W licytacji wzięło udział ponad 50 osób. Najwyższą kwotę – 6,1 tys. zł uzyskało zaproszenie numer 3 na wycieczkę pt. „Lotnisko od kuchni”.

- Cieszymy się, że nasze aukcje wzbudziły tak duże zainteresowanie internautów. To wspaniale, że wspólnie mogliśmy zrobić coś dobrego na rzecz chorych dzieci, a przy okazji także dać szansę miłośnikom lotnictwa na spojrzenie za kulisy pracy na Lotnisku Chopina. Zapewniam, że zwycięzców licytacji czekają naprawdę niezapomniane przeżycia – zapewnia Radosław Żuk, Dyrektor Biura Public Relations Lotniska Chopina w Warszawie.

Źródło: Lotnisko Chopina
comments powered by Disqus