KTL AOPA Poland pyta ULC o Babice

KTL AOPA Poland
KTL AOPA Poland w piśmie z dnia 16 stycznia 2009 roku, wnosi o wszczęcie postępowania wyjaśniającego i podjęcie w tym celu stosownych czynności, mających na celu ustalenie nadmiernej przewlekłości postępowania administracyjnego prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w przedmiocie złożonego w dniu 23 grudnia 2005 roku przez Lotniczy Zakład Budżetowy MSWiA "Lotnisko Warszawa-Babice", wniosku w trybie art. 60 ust. 3 Ustawy Prawo Lotnicze o wpis lotniska lotnictwa służb porządku publicznego do rejestru lotnisk cywilnych.

Treść wniosku, publikujemy poniżej.

Wspólnie z KTL AOPA liczymy dni do czasu uzyskania odpowiedzi.

AOPA pyta ULC
AOPA pyta ULC
Źródło: KTL AOPA Poland
comments powered by Disqus

Komentarze

Jak na tą ilość członków (a więc i składek) to robi w stosunku do kilkukrotnie większego AP (zajętego swoim sosem) to jest b.dużo.

po pierwsze AOPA musi byc bardziej widoczna za skaldki czlonkow, po drugie skutki naszej meltanosci brak organizacji stad klopoty na babicach, po trzecie czy AOPA POland byla tak aktywna przy odrzuceniu projektu SB 92 w sprawie montazu zaworow do samolotow cessna 100 serie, ten pomysl to brak odpowiedzialnosci ze strony ULC cala europa simieje sie, teraz dopiero bedzie wody i wyciekow z tych samolotow o kosztach nie wspomne, zalegalizowac dac wolnosc GA i budujcie stacjie benzynowe na lotniskach trawiastych ,a lonisko babice musi byc dla GA zawsze dostepnepo paryzem tez sa takie lotniska ale nie ma problemu jak tu pozdrawiam wszystki piotow, i prosze z kultura latac i pisac tu to tez przyczynia sie do naszej wolnosc w chmurach

Wy piloci A-M_A-T-O-R-Z-Y nie potraficie wykonać, przy braku specjalnych umiejętności, krąg nadlotniskowy na tym lotnisku z przewyższeniem 50 stóp nad przeszkodami oczywiście w niekorzystnym wietrze, max MTOW i przy rzadkim powietrzu.

I za to nie zarejestrujemy wam tego lotniska.

Mam w dupie przepisy. Podstawa prawna to ja!

Tomasz K.

Ty pacanie, nie podawaj się za urzędnika, bo nim nie jesteś, Urzędnik nigdy by sobie nie pozwolił na takie stwierdzenie, nawet anonimowo.

Jak widać jest w końcu ktoś kto stara się rozwiązywać problemy lotników, trzeba zacząć się tam zapisywać. Za składki w AP to można tylko być traktowany jak petent.

kudos AOPA!

brawo AOPA! Nasze wiewiórki z ULC donoszą, że do udowodnienia słuszności argumentów ULC zatrudniono Tomasza S. Jego zadaniem (wysoko premiowanym za skuteczność) jest wykazanie trwałej nie do usunięcia, przeszkody prawnej, wykluczającej rejestrację Babic. Rycerz ruszył od stwierdzenia naruszenia prawa przy uzgadnianiu ATZ i wpisu do AIP. Teraz walczy z wysokością przeszkód. Dziadek - ekspert ma być tajną bronią ULC.

A Tomasz S. ma jakieś zarzuty prokuratorskie które uniemożliwiają podania jego nazwiska do publicznej wiadomości?