Mazurski Piknik Paralotniowy - PARAPIKNIK GGC 2013

Mazurski Piknik Paralotniowy - PARAPIKNIK GGC 2013

Spotykamy się po raz trzeci na Mazurskim Pikniku Paralotniowym – PARAPIKNIK GGC 2012, organizowanym wspólnie przez Stowarzyszenie Gekon Glide Club oraz Gminę Orzysz. Zgodnie z naszą główna ideą –,,Poznaj Mazury z Góry” i w tym roku chcemy pokazać kolejne zakątki naszej małej ojczyzny. Nowy rok, nowe pomysły na uatrakcyjnienie imprezy. Podczas trzeciej edycji Parapikniku chcemy połączyć dwa wymiary, ten lotny z udziałem nas pilotów oraz ten przyziemny z udziałem wszystkich otwartych na aktywne, rodzinne spędzenie czasu. Połączenie sportów ekstremalnych oraz wielu atrakcji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu będzie wyśmienitą okazją na wypełnienie tego lipcowego weekendu. 

Zeszłoroczna frekwencja pokazała, że Parapiknik zyskuje z roku na rok coraz więcej zwolenników w całej Polsce i potrzebuje więcej przestrzeni. Nowe miejsce oraz bezpośrednia bliskość największego jeziora w Polsce robi niesamowite wrażenie i mamy nadzieje, że będzie jedną z największych atrakcji tego lata na mazurach. Na nasze wydarzenie zapraszamy wszystkich miłośników latania, turystów, całe rodziny, dorosłych i dzieci.

Jak zwykle na  Parapikniku podobni nam pasjonaci będą mogą zapoznać się z najnowszą ofertą producentów sprzętu, przetestować sprzęt produkowany przez różne firmy, a Ci, którzy dopiero marzą o lataniu mają szansę wykonać swój pierwszy lot zapoznawczy oraz spotkać się z tymi, którzy później będą ich szkolić.

Najbliższa III edycja Parapikniku odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca 2012r.  w m. Nowe Guty , gmina Orzysz.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą wesprzeć nasze działania.

 

Stowarzyszenie Gekon Glide Club
Przemysław Mastalerz

Źródło: Internet
comments powered by Disqus