Jeppesen oferuje elektroniczne wersje papierowych materiałów szkoleniowych

Jeppesen Data Cycle

Firma Jeppesen, oddział Boeing Flight Services, wprowadziła do swojej oferty cyfrowe wersje podręczników i materiałów ​​uzupełniających kompleksowe rozwiązania szkoleniowe dla pilotów uczniów, szkół lotniczych, uniwersytetów i obecnych pilotów. Dostępne do pobrania poprzez Apple iBookstore, Jeppesen Private Pilot Guided Flight Discovery manual, A&P Technician General Airframe i Powerplant textbooks są teraz oferowane na iPada.

Szkolenia EBooks Jeppesena zapewniają zwiększoną funkcjonalność w porównaniu do tradycyjnych drukowanych książek szkoleniowych. Piloci studenci i użytkownicy statków powietrznych otrzymali teraz dostęp do tych samych informacji, jakie występują w wersji papierowej, ale z dodatkowymi funkcjami, takimi jak wyszukiwanie, podkreślanie, hiper-łącza, zakładki, notatki i regulacja rozmiaru czcionki.

"Szkoleniowe E-książki Jeppesena na iPada reprezentują dynamiczne i interaktywne środowisko, które na pewno pod względem stylu uczenia spodoba się obecnym kandydatom na pilotów", powiedziała Julie Filucci, starszy menedżer Jeppesen Solutions Aviation Training. "Chcemy pomóc przeprowadzić transformację z papieru na cyfrowe nośniki, co jest pierwszym etapem budowania naszej platformy e-książki. Nadal będziemy też wprowadzać wzmocnienie procesu nauki dla następnego pokolenia pilotów", dodała.

Raz pobrane, książki Jeppesena nie wymagają już połączenia z Internetem, dzięki czemu piloci otrzymują dostęp do mobilnych i interaktywnych materiałów na iPada wszędzie tam gdzie ich potrzebują. EBooks Jeppesen pomagają uczniom pilotom zaoszczędzić na kosztach szkoleń poprzez wyeliminowanie papierowych materiałów, kosztów wysyłek, szczególnie korzystnych w procesie międzynarodowego kształcenia. Materiały szkoleniowe wydane jako eKsiążki Jeppesena będą także mogły być częściej aktualizowane w porównaniu do tradycyjnych materiałów drukowanych.

Przyszłe plany rozwoju eBooks Jeppesena obejmują również wprowadzenie ich dostępności na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, jak również na PC i Mac. W zależności od możliwości danego urządzenia, w przyszłych wersjach planowane są opcje zawierające materiały wideo, audio, animacje środowiskowe oraz możliwość połączenia z mediami społecznościowymi. Ebooks Jeppesena dostępne są w sprzedaży w Apple iBookstore w iTunes.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.jeppesen.com/school

Żródło: www.jeppesen.com

Źródło: Internet
comments powered by Disqus