Noc w Instytucie Lotnictwa - coraz bliżej

4 Noc w Instytucie Lotnictwa (baner)

Intensywne przygotowania do Nocy w Instytucie Lotnictwa trwają. Jak co roku organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji. Na stronie www.nocwinstytucielotnictwa.pl jeszcze nie ma wszystkich informacji, ponieważ program z każdym dniem staje się bogatszy.

O tegorocznej nocy w Instytucie Lotnictwa
19 października 2012 roku (piątek) już po raz czwarty otwarte zostaną bramy Instytutu Lotnictwa dla wszystkich zainteresowanych lotnictwem, nowoczesnymi technologiami oraz tych, którzy chcą po prostu ciekawie spędzić wieczór. Ta jedyna noc w roku jest rzadką okazją zwiedzenia, niedostępnego na co dzień, Instytutu Lotnictwa w Warszawie!

Instytut zaprasza od godziny 17.00 do godziny 23.00 na „Noc w Instytucie Lotnictwa”. Specjalnie przygotowana na tę okazję iluminacja świetlna wydobędzie z mroku wszystkie tajemnice Instytutu, który w ciągu 86 lat działalności bardzo zasłużył się dla rozwoju aeronautyki. Odwiedzający będą mogli zwiedzić laboratoria badawcze oraz obejrzeć z bliska maszyny latające: od najmniejszych bezzałogowych latających jednostek obserwacyjnych, poprzez poduszkowce aż po śmigłowce i samoloty.
Do zobaczenia!


Poszukiwani są Wolontariusze, którzy wspomogą organizatorów podczas trwania imprezy.
Jak dołączyć do sprawdzonej, niezawodnej ekipy wolontariuszy z ubiegłorocznej Nocy w Instytucie Lotnictwa?
Prześlij swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail na: facebook@ilot.edu.pl.

Powiedz o Nocy w Instytucie Lotnictwa rodzinie i znajomym!Czytaj również:

Niesamowite bezzałogowce na Nocy w Instytucie Lotnictwa

Źródło: Instytut Lotnictwa
comments powered by Disqus