Łamanie zasad egzaminowania

ULC

Urząd Lotnictwa Cywilnego przypomina na swojej stronei internetowej kandydatom zdającym państwowe egzaminy teoretyczne przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną, że zgodnie z przepisami JAR FCL 1.485 pkt (c), za złamanie zasad egzaminowania, w tym m.in. za korzystanie z niedozwolonych materiałów podczas egzaminu (np. ściągawka na sali egzaminacyjnej w zasięgu ręki lub wzroku zdającego), zdającemu grozi unieważnienie wyników ze wszystkich dotychczas zdawanych przedmiotów, a tym samym nie zaliczenie całego egzaminu.

W przypadku stwierdzenia, że złamane zostały zasady egzaminowania sesja zdającego zostanie przerwana, sporządzony zostanie protokół, kandydat dostanie decyzję odmowną i w związku z tym, będzie mógł rozpocząć procedurę przystępowania do egzaminu od nowa, po powtórnym złożeniu wniosku i wniesieniu opłaty lotniczej za egzamin teoretyczny.

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus

Komentarze

Prostaki

Trzeba chyba znowu pożal się boże "władze lotniczą" nauczyć korzystania z prawa. Najlepsza lekcja - bezpośrednio w prokuraturze i nie dla pionków tylko dla ludzi odpowiedzialnych za kształt tego burdlu

Przeciez to ściema - chodzi o to żeby przygasł temat z PODWÓJNYMI ETATAMI W ULCU

TAM JEST LEPIEJ JAK W PZPN'nie
Bo nawet w PZPN'nie trener nie jest sędzią

A korzystanie z pomocy pracowników ULC za jedyne 5000 USD przy zdawaniu jest OK?

Zamiast bezczelnego i chamskiego zwracania uwagi, nie ULC posprząta najpierw swój własny burdel!

a ja się pytam czy utajnianie banku pytań to nie jest łamanie zasad p.Prezesie. Polska ULCowa i reszta świata!!!!!!!!!!