Gwiazdka z Nieba od Pilota

Gwiazdka z Nieba od Pilota (logo)

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a w związku z tym Fundacja Happy Kids organizuje czwartą już edycję świątecznej akcji "Gwiazdka z nieba od Pilota", której beneficjentami są dzieci.

Niezmiernie miło nam poinformować, że tegoroczną edycję akcji wspiera Grupa Akrobacyjna "Żelazny".

Rok 2013 mija jako rok szczególny, ponieważ tegoroczne Święta upłyną w mocno powiększonym gronie. W tym roku powstały trzy kolejne Rodzinne Domy, a w nich kolejne dzieci znalazły schronienie, bezpieczeństwo i rodzinną atmosferę. Łącznie jest już osiem Rodzinnych Domów na terenie Łodzi i woje- wództwa łódzkiego, a w każdym z nich od 6-8 dzieci.

Jak co roku chcemy, aby ten szczególny świąteczny czas przyniósł dzieciom i uśmiech na twa- rzach. Dlatego zwracamy się z apelem do WSZYSTKICH miłośników awiacji o wsparcie akcji "Gwiazdka z Nieba od Pilota:.

Wpłat można dokonać na konto Fundacji HAPPY KIDS:
14 1160 2202 0000 0000 3342 4618
tyt. akcja GWIAZDKA Z NIEBA OD PILOTA

Każda kwota się liczy!

Wszystkie otrzymane środki zostaną tradycyjnie przeznaczone na prezenty świąteczne oraz na sfinansowanie wypoczynku zimowego dla podopiecznych Fundacji „Happy Kids”.

Wszyscy pragniemy, aby dla dzieci wypatrujących pierwszej Wigilijnej gwiazdki, była to właśnie szczęśliwa „Gwiazdka z nieba od Pilota”. 

Źródło: HappyKids
comments powered by Disqus