AOPA wprowadziła darmowy program dla dzieci

AOPA

Stowarzyszenie AOPA uruchomiło nową młodzieżową kategorię członkowską, adresowaną do uczniów w wieku od 13 do 18 roku życia. AOPA AV8RS został stworzony jako część wysiłków AOPA w celu kształcenia nowej generacji pilotów i członków organizacji, a także poprzez edukację i zaangażowanie, podniesienia świadomości z zakresu lotnictwa i wykonywania lotów.

"Silna i rosnąca liczba pilotów ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej branży, która bez pilotów lotnictwa ogólnego nie może istnieć. Uznajemy znaczenie ścisłej współpracy z innymi organizacjami lotnictwa do dzielenia i łączenia zasobów w celu zaspokojenia naszych odpowiednich celów”, powiedział Michelle Peterson, wiceprezes ds. marketingu członkowskiego.

Nowa kategoria członkostwa ma na celu wczesne przyciągnięcie do lotnictwa młodych ludzi i kontynuowanie ich angażowania przez całe życie. "Posiadanie realnego, niezawodnego programu członkowskiego dla młodzieży, który wprowadzi nastolatków w świat lotnictwa jest krytycznym elementem misji AOPA. Dodatkowym jest wspieranie popularności latania samolotami lotnictwa ogólnego", powiedziała Lauren Otto, kierownik ds. rozwoju uczestnictwa w programie. Korzyści dla AOPA AV8RS obejmują cyfrową subskrypcję do magazynu Flight Trainin, szansę, aby dołączyć internetowych społeczności AOPA AV8RS poprzez portale Facebook, Twitter, Tumblr i YouTube, dostęp do dedykowanego bloga i zawartości witryny AOPA.org oraz możliwość wygrania stypendium.


Źródło: GA News
comments powered by Disqus

Komentarze

W jaki sposób zgłosić dziecko do tego typu członkowstwa?