Eurolot z mobilną aplikacją i tabletami na pokładzie

iPady na pokładach linii Eurolot

Linie Eurolot, jako pierwszy polski przewoźnik lotniczy, wykorzystują najnowsze technologie dla podniesienia komfortu podróży i jakości usług. Od teraz bilet na dowolny lot można kupić dzięki udostępnianej bezpłatnie, mobilnej aplikacji Eurolotu na iPhony i urządzenia z systemem Android. To nowość na polskim rynku lotniczym. W mniej niż 30 sekund aplikacja pozwala wyszukać połączenie i dokonać rezerwacji. Wystarczy zainstalować ją w telefonie. Kolejny rewolucyjny krok Eurolotu, to zastąpienie drukowanych magazynów pokładowych - dającymi znacznie więcej możliwości spędzania czasu podczas lotu - tabletami.

Podniebna aplikacja
Dzięki wprowadzonej przez Eurolot, darmowej mobilnej aplikacji, pół minuty wystarczy, by z dowolnego miejsca na świecie znaleźć interesujące nas połączenie, sprawdzić cenę biletu i zarezerwować lot w wybranym terminie. Aplikacja udostępnia informacje o promocjach, siatce połączeń oraz działaniach Eurolotu. Jej instalacja trwa zaledwie kilka sekund. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej przewoźnika pod adresem eurolot.com lub bez żadnych opłat ściągnąć ją z App Store i Android Market za pośrednictwem swojego telefonu, wpisując w wyszukiwarce: eurolot. - Aplikacja pozwoli pasażerom znaleźć połączenia, wyszukać najlepszą ofertę oraz zarezerwować bilet lotniczy przez system rezerwacji na eurolot.com To pierwsze jej funkcjonalności – mówi Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA. Ponadto użytkownicy mają też dostęp do informacji o Ogólnych Warunkach Przewozu i Warunkach Taryf. Aplikacja Eurolotu dedykowana jest dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS oraz Android.

iPady dla każdego pasażera
Eurolot to pierwsze w Polsce linie lotnicze, które wszystkim swoim pasażerom proponują taką formę spędzania czasu podczas lotu. Zamiast przeglądać tradycyjne czasopismo, podróżni zyskają łatwy i szybki dostęp, zarówno do e-wydania magazynu, jak również innych materiałów multimedialnych. Tablet jest coraz częściej wykorzystywany w celach prywatnych i biznesowych. Fakt, że jego popularność sięgnęła polskiego rynku lotniczego jest jednak sporą nowością. - Stale dbamy o ponoszenie jakości i komfortu podróży, a możliwość korzystania z iPada na pokładzie samolotu to dla pasażerów miła niespodzianka – ocenia Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA.Przewoźnik wprowadził iPady wspólnie z wydawcą magazynów lotniskowych, takich jak "Live&Travel", "Łódź u Fly?", "AirGO!". Swoim wyborem linie postawiły na ekologię. - Do końca sierpnia iPady zastąpią magazyny pokładowe na wszystkich połączeniach Eurolotu. Urządzenia spełniają wszelkie warunki bezpieczeństwa podczas przelotu i jak relacjonują pierwsi korzystający z nich pasażerowie, to zmiana, którą doceniają – informuje Mariusz Dąbrowski. Skąd pomysł? - To mała i jednocześnie duża zmiana – jakościowa. Podobnie, jak przy wyborze nowej floty, ważny był dla nas aspekt ekologiczny. Tradycyjny, drukowany miesięcznik zastąpiła jego elektroniczna wersja – podkreśla Mariusz Dąbrowski. Obecnie część urządzeń udostępniona jest na pokładach nowych Bombardierów Q400 NextGen, które w tym roku dołączyły do floty Eurolotu. Q400 jest szybszy od innych maszyn w swojej klasie, natomiast w porównaniu do odrzutowca - nawet o 40 proc. bardziej oszczędny, przez co ekologiczny.

Na co jeszcze mogą liczyć podróżujący Eurolotem? W cenę biletu wliczona jest zarówno opłata bagażowa, jak i koszt wystawienia samego biletu. Do walizek możemy spakować 20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny. Dzieci do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie. Jedynie połowę ceny biletu zapłaci natomiast młodzież do 18. roku życia.

Źródło: eurolot
comments powered by Disqus