Emirates: kolejne spotkania rekrutacyjne w Polsce

Emirates rekrutuje personel pokładowy

Emirates organizują kolejne Dni Otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Dni Otwarte Emirates – aktualne daty i miejsca spotkań rekrutacyjnych:

Warszawa: 14 września, godzina 9:00, Hotel Sheraton Warszawa, ul. Bolesława Prusa 2

Wrocław: 20 września, godzina 9:00, Hotel Sofitel Wrocław Stare Miasto, ul. Św. Mikołaja 67

Gdańsk: 27 października, godzina 9:00, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22

Podczas organizowanych przez Emirates Dni Otwartych kandydaci na stanowiska członków personelu pokładowego będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zespołu rekrutacyjnego o specyfice pracy na pokładzie samolotu, liniach Emirates jako pracodawcy, jak również o kosmopolitycznej metropolii jaką jest Dubaj, w którym kwaterowani są wszyscy członkowie załogi.

Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone 21 lat. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Emirates poszukują w Polsce nie tylko personelu pokładowego, ale także pracowników do obsługi naziemnej. W tym celu, na początku września w Warszawie odbyły się spotkania rekrutacyjne. Kandydaci w dalszym ciągu mogą aplikować na dostępne stanowiska na stronie Emirates. Przewoźnik jest zainteresowany zatrudnianiem pracowników z Polski z uwagi na ich wysokie kwalifikacje i doskonałą znajomość języków obcych.

Kandydatów zachęca się do wcześniejszej rejestracji na Dzień Otwarty poprzez stronę internetową, na której mogą również uzyskać dalsze informacje na temat możliwości rozwoju kariery w liniach Emirates.

Źródło: Emirates
comments powered by Disqus