E-book "Technika bezpiecznego lądowania. Dot Landing System DLS"

E-book "Technika bezpiecznego lądowania. Dot Landing System DLS" (fot. e-bookowo.pl)

Jakiś czas temu na rynku wydawniczym ukazał się e-book pt. "Technika bezpiecznego lądowania. Dot Landing System DLS" autorstwa Wojciecha Dombrowskiego. Wydawnictwo E-bookowo.

Jak mówi Wojciech Dombrowski, metoda Landemaschine (DLS – Dot Landing System – Technika bezpiecznego lądowania) uczyni lądowanie proste a co najważniejsze – bezpieczne.

Metoda DLS – Dot Landing System – Technika bezpiecznego lądowania ma zastosowanie tak w szybowcu jak i w samolocie. Pomocna jest nie tylko uczniom, ale i w nietypowych sytuacjach pilotom wyczynowym oraz zawodowym. Zła widzialność czy wielogodzinne przebywanie na dużych wysokościach przypomina, że człowiek nie jest stworzony do latania. Przyczyną wielu wypadków jest niewłaściwa ocena wysokość przy lądowaniu. Landemaschine uczyni lądowanie, nie tylko we wspomnianych sytuacjach, ale również w nocy, proste a co najważniejsze – bezpieczne.

Leży mi na sercu popularyzacja Landemaschine (www.landemaschine.eu), prostej metody, pomocnej przy lądowaniu tak dla początkujących jak i wyczynowych (też zawodowych) pilotów wracających po wielogodzinnych lotach na dużych wysokościach; pomoże bezpiecznie lądować w trudnych warunkach pogodowych i w nocy – mówi Wojciech Dombrowski.

Wojciech Dombrowski jest pilotem, instruktorem szybowcowym, samolotowym i śmigłowcowym. Dawno temu, bo 5 marca 1979 roku, został wezwany na komendę milicji na Marymoncie, gdzie dano mu do wyboru dwie możliwości: opuszczenie PRL-u w ciągu 24 godzin, albo więzienna cela do końca życia! Wiadomo co wybrał.


Przeczytaj również:
E-book "Cena za życie bez granic"

Źródło: e-bookowo.pl
comments powered by Disqus