Firma Dudek Paragliders wznawia wykonywanie przeglądów paralotni

Przegląd paralotni (fot. dudek.eu)

Jest jesień i coraz mniej się lata... ale już za kilka miesięcy może się okazać, że pierwsze przebłyski wiosny wyciągną nas na startowisko... a wtedy dopiero zauważymy, że skrzydło powinno przejść przegląd.

Firma Dudek Paragliders przekazała dobrą informację. Po czterech miesiącach przerwy, począwszy od 4 listopada, wznawia wykonywanie przeglądów i drobnych napraw.

W przypadku wystąpienia uszkodzeń lub konieczności wykonania przeglądu, Firma Dudek Paragliders prosi o kontakt z dystrybutorem, u którego zakupiony został sprzęt. Dystrybutor pomoże ocenić sytuację i doradzi sposób postępowania (jeśli będzie to konieczne, uzgodni to z firmą Dudek Paragliders). Najczęściej przegląd lub drobna naprawa będzie możliwa gdzieś w pobliżu miejsca pobytu pilota.

Wysyłając skrzydło do dystrybutora lub serwisu fabrycznego, firma prosi o wypełnienie tego formularza (LINK), będzie on pomocny w zebraniu wszystkich danych dotyczących naprawy lub przeglądu.

Więcej informacji na stronie: www.dudek.eu/przeglady-i-naprawy.html

Istniejąca od 1995 roku firma jest producentem najwyższej jakości paralotni i akcesoriów związanych z paralotniarstwem. Paralotniarze mogą wybierać wśród 27 różnych skrzydeł.

Źródło: Dudek Paragliders
comments powered by Disqus