WOŚP: Wylicytuj lot z kpt. Tadeuszem Wroną w symulatorze Boeinga

Lot z kpt. Tadeuszem Wroną w symulatorze Boeinga (fot. aukcje.wosp.org.pl)

31 stycznia 2021 r. odbędzie się kolejny, 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Mamy już pierwszą propozycję. Do wylicytowania jest 120-minutowy lot z kpt. Tadeuszem Wroną w symulatorze Boeinga 737-800 znajdującym się na Saskiej Kępie w Warszawie. Aukcja na rzecz WOŚP organizowana przez AirPoint - Symulator Lotu oraz kapitana Tadeusza Wronę.

O kapitanie Tadeuszu Wronie
Był 1 listopada 2011 roku. Z amerykańskiego lotniska w Newark w stanie New Jersey wystartował Boeing 767-300ER o numerze SP-LPC. Za sterami największego wówczas samolotu we flocie PLL LOT zasiadał kapitan Tadeusz Wrona, a drugim pilotem był Jerzy Szwarc. 11 osób załogi wraz z 220 pasażerami miało przed sobą prawie 8 godzin podróży do Warszawy. Nikt nie przypuszczał, że ich lot przejdzie do historii, a człowiek, który siedział za sterami, zostanie okrzyknięty bohaterem.

AirPoint to miejsca, w których każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych. Marzenia o wzbiciu się w powietrze towarzyszą nam od zawsze. Niesamowite wrażenia, adrenalina, a przede wszystkim tak przyjemne i dające olbrzymią satysfakcję poczucie wolności. To wszystko sprawia, że latanie zawsze było i będzie absolutnie wyjątkowe. Dla zespołu AirPoint lotnictwo to najpiękniejsza ludzka pasja. Pasja, którą pragną dzielić się z innymi. Aktualnie AirPoint posiada 2 symulatory Airbusa A320 w Gdańsku i Krakowie oraz symulator Boeinga 737-800 na Saskiej Kępie w Warszawie. To właśnie za sterami tego ostatniego zwycięzca aukcji odbędzie wspólny lot z kapitanem Tadeuszem Wroną.

Zapraszamy do jedynej takiej licytacji, bo najwspanialsze aukcje pochodzą od serca.

Lot w symulatorze Boeinga można licytować do 31.01.2021 r. na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus