Spotkanie z autorem książki "Bezpieczeństwo lotów"

Spotkanie z autorem książki "Bezpieczeństwo lotów"

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW w Radomiu poza możliwością obejrzenia niesamowitych pokazów i skorzystania z przygotowanych przez Organizatorów atrakcji na ziemi (nie tylko lotniczych), będzie też okazja spotkania się z ciekawymi osobami lotnictwa.

Jedną z takich okazji będziecie mieli Państwo odwiedzając namiot Ośrodka Szkolenia Lotniczego Unitedsky. Przez dwa dni imprezy, gościł tam będzie Edmund Klich, autor książki "Bezpieczeństwo Lotów".

Najnowsze wydanie tej pozycji - poszerzone o rozdział dotyczący wątku katastrofy smoleńskiej - będzie można nabyć właśnie na stoisku Unitedsky.

Autor będzie podpisywał swoją książkę w sobotę od 13:00-16:00 i w niedzielę od 13:00-14:00 i od 15:00-17:00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Unitedsky!

Po premierze książki "Bezpieczeństwo Lotów" na Air Show 2011, będzie ona dostępna w sklepie dlapilota.pl - już od przyszłego tygodnia.

Portal dlapilota.pl patronuje temu wydarzeniu

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

szkoda tylko, że praktycznie tej książki nie można kupić :(

Człowieku, nie żałuj, że tej książki nie możesz kupić, bo przynajmniej mózgu sobie nie zaśmiecisz ,,teoriami'' tego klicha. Jak chcesz, mogę za darmo dać tobie jego wcześniejszą ,,książkę'', którą mi kiedyś, ktoś dał w prezencie. Jak kupisz tę obecną, będziesz miał ,,autoryzowany'' pogląd klicha na badanie wypadków w zaawansowanym technologicznie lotnictwie cywilnym z pozycji emerytowanego wojskowego leszcza, który proponuje owe badania poprzez pryzmat Lima - 15. Niech żyje ten klich, bo ten drugi klich wziął się i zdymisjonował.

Świetna lektura??? Jasne, że świetna. zwłaszcza, że tylko autor książki sam pod siebie pisze pochwały.

Miałem okazję przejrzeć ksiązkę.Niespodziewałem się,że będzie aż taka dobra.Gratuluję Panie Klich.
Pozdrawiam Mirek.